Smartfon Meizu z obustronnie zakrzywionym ekranem już 13 września

Wiele wskazuje na to, że szykuje nam się niezwykle interesujący początek przyszłego miesiąca. Wrzesień to targi IFA w Berlinie, czyli sporo smartfonowych nowości od różnych producentów. Ale w tym miesiącu zobaczymy także iPhone’a 7 (7 września) oraz LG V20 (6 września). Nieco później, bo 13 września, ma zadebiutować smartfon Meizu z obustronnie zakrzywionym ekranem. Mówi się o Meizu Pro 7, choć bardziej prawdopodobny wydaje się Meizu Pro 6 edge, bo od premiery Pro 6 minęły zaledwie cztery miesiące.

Jak możecie zauważyć na grafice powyżej, Meizu rozesłało zaproszenie do chińskich mediów na premierę urządzenia, które będzie „bardziej pro niż pro”. I choć slogan jest dość enigmatyczny, gdy połączymy go z wcześniejszymi spekulacjami, z jakimi mieliśmy do czynienia, wyjdzie, że będzie to premiera zakrzywionego smartfona Meizu.

Jeśli wierzyć plotkom, smartfon Meizu ma działać dzięki procesorowi Exynos 8890 od Samsunga w połączeniu z 4GB pamięci operacyjnej RAM i systemem Android 6.0.1 Marshamllow z autorską nakładką Flyme OS. Do tego ma zostać wyposażony w aparat 13 Mpix, kamerkę 5 Mpix, 32GB pamięci wewnętrznej oraz zakrzywiony wyświetlacz o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli.

Wcześniej pojawiały się również informacje, że – podobnie jak Vivo Xplay 5 – nachodząca zakrzywiona nowość od Meizu ma być dostępna w wariancie z 6GB RAM i 128GB pamięci wewnętrznej. Czy tak faktycznie będzie? Przekonamy się już niebawem.

meizu-pro7-pic
Tak ma wyglądać Meizu Pro 7

Zakrzywionych smartfonów na rynku jest coraz więcej. Pytanie do Was – gdyby ich cena nieco spowszedniała (póki co to domena droższych urządzeń), bylibyście nimi zainteresowani?

źródło: gizchina