Ważne

Tak prezentuje się Meizu Pro 7?

W internecie pojawiły się zdjęcia prezentujące nowy smartfon Meizu. Razem z sugestią, że do czynienia mamy z zupełnie nowym modelem – Meizu Pro 7. Przyjrzyjmy się bliżej temu urządzeniu.

Meizu Pro 7 na zdjęciach, które pojawiły się w internecie, prezentuje się okazale. Gładka, czarna tylna obudowa urządzenia oraz metalowa ramka. W zestawieniu ze zdjęciem frontu smartfonu, które zostało opublikowane w maju tego roku, całość wygląda całkiem elegancko.

Pytanie tylko, skąd wiadomo, że to Meizu Pro 7? Na zdjęciu widać jedynie markę producenta, nie ma natomiast żadnych informacji o rzekomej wersji Pro urządzenia. Wcześniej pojawiały się sugestie, że w rzeczywistości mamy do czynienia z modelem Meizu Pro 6 Edge. Ze względu na zakrzywiony ekran, jaki widać na zdjęciu prezentującym przód urządzenia.

meizupro7-2

Jest jeszcze ostatnia opcja, o której też trzeba przynajmniej napomknąć. Ktoś zrobił sobie żart i opublikowane rendery to tylko wykwit wyobraźni anonimowego internauty. Być może przekonamy się o tym niedługo, Meizu planuje bowiem na ten rok jeszcze kilka niespodzianek.

Źródło: RayArena

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona