Huawei logo
fot. Tabletowo.pl

Jeśli naprawdę tak wygląda Huawei P40 Pro, to… WOW!

Huawei przykłada bardzo dużo uwagi do designu swoich flagowców – każda kolejna generacja wygląda jeszcze lepiej i wywołuje większy efekt WOW. Zapowiada się na to, że w przypadku P40 Pro producent przekroczy kolejną granicę. Do sieci wyciekło zdjęcie tego smartfona – prezentuje się oszałamiająco.

Reklama

Wygląd to pierwsze, na co zwracają uwagę klienci. Smartfon musi się wyróżniać na tle innych, aby zainteresował użytkownika i skłonił go do bliższego zapoznania się z danym urządzeniem. Zatrudnieni przez Huawei projektanci nieustannie nas zaskakują – każda kolejna generacja flagowców mocno różni się od poprzedniej, dzięki czemu nikt nie zarzuca Chińczykom, że „odgrzewają kotlety”, jak co niektórzy.

Reklama

Jeśli naprawdę tak wygląda Huawei P40 Pro, to… WOW!

W styczniu do sieci wyciekły rendery smartfonów z serii Huawei P40 (ma ich być w sumie trzy). Materiały te wzbudziły ogromne zainteresowanie, ale z niecierpliwością czekaliśmy na zdjęcia, które pokażą, jak wyglądają w rzeczywistości nadchodzące flagowce. Było warto, ponieważ Huawei P40 Pro prezentuje się oszałamiająco.

Mimo że nie mamy pewności, że załączona poniżej fotografia jest w 100% prawdziwa, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest. Widoczny na niej smartfon jest podobny do tego, który mieliśmy już okazję oglądać na renderach prasowych. Ekran w urządzeniu pokrywa niemal całą powierzchnię panelu przedniego, a do tego zachodzi na boczne krawędzie i jest też delikatnie zakrzywiony przy górnej i dolnej (widać to szczególnie przy tej ostatniej, przyjrzyjcie się).

smartfon Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro (źródło: Technology Yu Weibo)

Jeśli naprawdę tak Huawei P40 Pro prezentuje się w rzeczywistości, to producent nie będzie musiał się martwić, że zginie wśród innych flagowców na sklepowych półkach. Większym wyzwaniem dla marki może być brak aplikacji i usług Google, ponieważ pewne jest, że flagowce z serii Huawei P40 ich nie zaoferują. Chińczycy bardzo mocno jednak wierzą, że przynajmniej część klientów to zaakceptuje i zaufa Huawei Mobile Services. Szczególnie że smartfony mają kusić atrakcyjnymi cenami (w Polsce podobno nie przekroczą one progu 4000 złotych).

Na koniec przypomnę, że Huawei P40, Huawei P40 Pro i Huawei P40 Pro PE zadebiutują 26 marca 2020 roku na konferencji w Paryżu (Francja).

Aktualizacja - 2020.02.05Niestety, nasza niepewność okazała się słuszna – to nie jest Huawei P40 Pro, tylko Huawei Mate 30 Pro po obróbce w jakimś programie graficznym. Wciąż więc nie wiemy, jak smartfon będzie wyglądał w rzeczywistości…

Źródło: Technology Yu Weibo via Indiashopps