fot. Tabletowo.pl

Jeśli naprawdę tak wygląda Huawei P40 Pro, to… WOW!

Ostatnia aktualizacja:

Huawei przykłada bardzo dużo uwagi do designu swoich flagowców – każda kolejna generacja wygląda jeszcze lepiej i wywołuje większy efekt WOW. Zapowiada się na to, że w przypadku P40 Pro producent przekroczy kolejną granicę. Do sieci wyciekło zdjęcie tego smartfona – prezentuje się oszałamiająco.

Wygląd to pierwsze, na co zwracają uwagę klienci. Smartfon musi się wyróżniać na tle innych, aby zainteresował użytkownika i skłonił go do bliższego zapoznania się z danym urządzeniem. Zatrudnieni przez Huawei projektanci nieustannie nas zaskakują – każda kolejna generacja flagowców mocno różni się od poprzedniej, dzięki czemu nikt nie zarzuca Chińczykom, że „odgrzewają kotlety”, jak co niektórzy.

Jeśli naprawdę tak wygląda Huawei P40 Pro, to… WOW!

W styczniu do sieci wyciekły rendery smartfonów z serii Huawei P40 (ma ich być w sumie trzy). Materiały te wzbudziły ogromne zainteresowanie, ale z niecierpliwością czekaliśmy na zdjęcia, które pokażą, jak wyglądają w rzeczywistości nadchodzące flagowce. Było warto, ponieważ Huawei P40 Pro prezentuje się oszałamiająco.

Mimo że nie mamy pewności, że załączona poniżej fotografia jest w 100% prawdziwa, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że tak właśnie jest. Widoczny na niej smartfon jest podobny do tego, który mieliśmy już okazję oglądać na renderach prasowych. Ekran w urządzeniu pokrywa niemal całą powierzchnię panelu przedniego, a do tego zachodzi na boczne krawędzie i jest też delikatnie zakrzywiony przy górnej i dolnej (widać to szczególnie przy tej ostatniej, przyjrzyjcie się).

smartfon Huawei P40 Pro
Huawei P40 Pro (źródło: Technology Yu Weibo)

Jeśli naprawdę tak Huawei P40 Pro prezentuje się w rzeczywistości, to producent nie będzie musiał się martwić, że zginie wśród innych flagowców na sklepowych półkach. Większym wyzwaniem dla marki może być brak aplikacji i usług Google, ponieważ pewne jest, że flagowce z serii Huawei P40 ich nie zaoferują. Chińczycy bardzo mocno jednak wierzą, że przynajmniej część klientów to zaakceptuje i zaufa Huawei Mobile Services. Szczególnie że smartfony mają kusić atrakcyjnymi cenami (w Polsce podobno nie przekroczą one progu 4000 złotych).

Na koniec przypomnę, że Huawei P40, Huawei P40 Pro i Huawei P40 Pro PE zadebiutują 26 marca 2020 roku na konferencji w Paryżu (Francja).

Aktualizacja - 2020.02.05Niestety, nasza niepewność okazała się słuszna – to nie jest Huawei P40 Pro, tylko Huawei Mate 30 Pro po obróbce w jakimś programie graficznym. Wciąż więc nie wiemy, jak smartfon będzie wyglądał w rzeczywistości…

Źródło: Technology Yu Weibo via Indiashopps