Oficjalne grafiki Honora 30 Pro. Jest i poczwórny aparat Matrix

Honor 30 Pro może być świetną alternatywą dla osób, które rozważały zakup Huawei P40 Pro. Też ma mieć bardzo dobre właściwości fotograficzne, a zapewne będzie wyraźnie tańszy.

Reklama

Nowe smartfony Honora, a więc modele 30, 30 Pro oraz 30 Lite, będziemy mogli zobaczyć 15 kwietnia podczas premiery realizowanej online. Jak dotąd posiłkowaliśmy się tylko informacjami, które przekazywano nieoficjalnymi kanałami, ponieważ producent nie był skłonny rozgadywać się na temat swoich tegorocznych mobilnych propozycji. Teraz prezes firmy dzieli się z fanami marki grafikami przedstawiającymi najważniejsze urządzenie nadchodzącej prezentacji – Honora 30 Pro.

Honor 30 Pro na oficjalnych grafikach

Kilka slajdów, które być może pojawią się na przyszłotygodniowej premierze Honora 30 Pro pozwalają z przyjrzeć się układowi aparatów smartfona. Tylko tyle i aż tyle – bo żadna z grafik nie prezentuje wyglądu urządzenia z przodu.

Reklama

Konstrukcja głównej kamery sporo obiecuje. Cztery aparaty, w tym jeden połączony z peryskopowym teleobiektywem nasuwają myśli o sporych możliwościach przybliżania obrazu. Z kolei główna matryca ma pochodzić od Sony (IMX700) i mieć rozdzielczość 50 Mpix.

Zdjęcia wskazują na istnienie dwóch wersji kolorystycznych: srebrnej i niebieskiej. Wydaje się, że obudowa będzie zakrzywiona z tyłu. Widoczne są także klasyczne przyciski odblokowania urządzenia oraz regulacji głośności po prawej stronie.

Wygląd frontu nie jest jeszcze znany. Wiadomo jednak, że Honor 30 Pro będzie dysponował 6,57-calowym ekranem, wyświetlającym obraz w Full HD+ (2340×1080 pikseli), w którym zapewne znajdzie się otwór na przedni aparat 32 Mpix. W środku znajdziemy między innymi procesor HiSilicon Kirin 990 i 12 GB pamięci RAM.

Reszta spodziewanej konfiguracji opisana jest w poniższym materiale.

Honor 30 i 30 Pro zdradzają swoją specyfikację

źródło: indiashopps.com