Rzućcie okiem – tak będzie wyglądał gamingowy smartfon Asus ROG Phone 2

Asus powoli przygotowuje się do prezentacji drugiej edycji swojego smartfona dla graczy. ROG Phone 2 ma zadebiutować 23 lipca w Chinach. Pojawiły się zdjęcia, częściowo zdradzające, jak będzie wyglądał ten model.

ROG Phone 2 ma zaoferować użytkownikom najlepsze funkcje, z ekranem 120 Hz i procesorem Snapdragon 855 Plus na czele. Układ ten opracowano specjalnie z myślą o wysokiej wydajności w grach i wirtualnej rzeczywistości. Pracuje z częstotliwością taktowania 2,96 GHz („zwykły” Snap 855 taktuje z częstotliwością 2,84 GHz).

Pierwszy rzut oka na front ROG Phone 2 zdradza ważną prawdę: notcha nie będzie. Przeciwnicy umieszczania wycięć w ekranach być może odetchnęli teraz z ulgą. Wyświetlacz okalają ramki nie zwracające na siebie uwagę ani przesadną grubością, ani też nie są spektakularnie wąskie. Gdzieś muszą zmieścić się przecież głośniki stereo. Panel będzie miał możliwość przełączania się między trzema trybami odświeżania ekranu: 60 Hz, 90 Hz i 120 Hz.

Asus nawiązał współpracę z Tencent, twórcami PUBG, aby zaoferować użytkownikom unikalne wrażenia z grania. Może to zaowocować kilkoma dodatkowymi trybami działania, natomiast postrzegałbym ten sojusz raczej w kategoriach działania marketingowego.

Na razie nie wiadomo nic pewnego o cenach czy dostępności ROG Phone 2. Wszystkie szczegóły poznamy za tydzień.

 

źródło: Weibo przez indiashopps.com