Smart Cover dla Asusa Eee Pad Transfomer Prime jeszcze bardziej „smart”? - Tabletowo.pl

Smart Cover dla Asusa Eee Pad Transfomer Prime jeszcze bardziej „smart”?

Dołącz do dyskusji 0
Tabletowo.pl Smart Cover dla Asusa Eee Pad Transfomer Prime jeszcze bardziej „smart”? Akcesoria Nowości

Zapowiedź procesora Tegra 3, a przede wszystkim pokaz jego możliwości, coraz bardziej zachęcają użytkowników do kupna tabletów z nim w roli głównej. Nic dziwnego, że zarówno rynek nowych urządzeń, jak i akcesoriów do nich stworzonych, przeżywa rozkwit. W wąską lukę stara się wpasować Smart Cover przeznaczony do najbardziej oczekiwanego aktualnie urządzenia – Asusa Eee Pad Transformer Prime.

Jak wiadomo, Apple odniosło wielki sukces prezentując do iPada 2 swoje dziecko, jakim jest pokrowiec-podstawka chroniący ekran przed uszkodzeniami – Smart Cover. Mieliśmy już wcześniej próby stworzenia wiernej kopii tego akcesorium, która to była przeznaczona do używania z tabletem Samsunga. Jak się jednak okazało, dodatek ten nie został oficjalnie wprowadzony do sprzedaży.

Po kilku miesiącach ideę Smart Cover wykorzystano na nowo. Tym razem starano się przerobić jego działanie tak, żeby wyglądało to bardziej na samodzielną pracę niż na plagiat. Tak jest w przypadku origami-style zabezpieczenia do Asusa Eee Pad Transformer Prime. Łatwo możemy zauważyć, że idea jest ta sama, lecz wykonanie i mechanizm nieco różni się od prostoty produktu z Cupertino. Wspomniana podstawka stanowi ochronę dla ekranu, a po dosyć finezyjnym i skomplikowanym złożeniu stanowi podstawkę w dwóch wersjach: leżącej i stojącej.

Z pewnością jest to ciekawe akcesorium do tak bardzo oczekiwanego przez wszystkich urządzenia. Jednakże nie tylko walory estetyczne i praktyczne będą się liczyć. Należy zwrócić uwagę na ważniejszy aspekt, mianowicie gdy ten Smart Cover zadebiutuje, nie tylko będziemy obserwować reakcję klientów, ale także – a może przede wszystkim – prawników Apple. Najbliższe kilka miesięcy i ten debiut może się okazać rynkowym „być albo nie być” dla tego typu dodatków.

Smart Cover pojawił się już na niemieckim Amazonie w cenie 39 euro.

Tabletowo.pl Smart Cover dla Asusa Eee Pad Transfomer Prime jeszcze bardziej „smart”? Akcesoria Nowości   Tabletowo.pl Smart Cover dla Asusa Eee Pad Transfomer Prime jeszcze bardziej „smart”? Akcesoria Nowości

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - ferie z super cenami!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona