słuchawki bezprzewodowe Oppo Enco Free
Oppo Enco Free (źródło: Oppo)

Oppo sprzeda Wam dwa modele słuchawek TWS w niższej cenie

Słuchawki przewodowe wciąż są najczęściej wykorzystywane przez użytkowników, lecz coraz większą popularnością cieszą się bezprzewodowe, w tym typu TWS. Oppo ma w swojej ofercie modele Enco Free i Enco W31, które teraz sprzeda Wam w obniżonych cenach. To dobry moment, aby raz na zawsze odciąć się od kabli.

Słuchawki bezprzewodowe to dobry wybór

Słuchawki przewodowe mają tę zaletę, że nigdy się nie rozładują, ale jednocześnie mają też swoje wady, wśród których największą jest podatność na uszkodzenia i nierzadko również za krótki kabel.

Nic zatem dziwnego, że bezprzewodowe cieszą się wśród użytkowników coraz większą popularnością, choć prawdopodobnie największy miało w tym udział wprowadzenie na rynek AirPodsów przez Apple.

Dziś już większość producentów ma w swojej ofercie słuchawki prawdziwie bezprzewodowe i Oppo nie jest wyjątkiem. Od dziś marka ta sprzeda swoim klientom w Polsce dwa modele w obniżonych cenach.

Słuchawki Oppo Enco Free i Oppo Enco W31

Pierwszy z modeli, Oppo Enco Free, jest bardzo podobny pod względem designu do wspomnianych AirPodsów, ale to nic nadzwyczajnego. Słuchawki są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej.

Według deklaracji producenta, na pojedynczym ładowaniu zapewnią one do 5 godzin odtwarzania muzyki lub do 3 godzin rozmów głosowych, natomiast z wykorzystaniem dedykowanego etui-ładowarki czas ten można wydłużyć nawet do – odpowiednio – 25 i 15 godzin.

Z kolei Oppo Enco W31 powinny na jednym ładowaniu odtwarzać muzykę do 3,5 godzin, a jeśli użytkownik będzie korzystał z etui-ładowarki, wówczas czas ten wydłuży się do maksymalnie 15 godzin.

Oppo Enco Free Enco W31
Słuchawki bezprzewodowe Oppo Enco Free i Enco W31 (fot. Jakub Malec / Tabletowo.pl)

Pierwsze ze słuchawek spełniają normę IPX4, natomiast drugie IP54.

Słuchawki Oppo Enco Free i Oppo Enco W31 w obniżonych cenach

Do 12 lipca 2020 roku, czyli przez najbliższe trzy tygodnie, klienci w Polsce mogą kupić te modele słuchawek w obniżonych cenach. Za Oppo Enco Free trzeba zapłacić 399 złotych (zamiast 599 złotych), natomiast za Oppo Enco W31 – 299 złotych (zamiast 399 złotych).

Oferta promocyjna na te słuchawki obowiązuje wyłącznie w oficjalnym sklepie marki Oppo na platformie Allegro.

Kup słuchawki Oppo Enco Free lub Enco W31

Przed zakupem zobacz koniecznie: