Promocja na Huawei FreeBuds Studio – nareszcie te słuchawki nauszne są w cenie, która ma sens

Pierwsze duże słuchawki nauszne Huawei to całkiem udany produkt, ale nie da się ukryć, że na początku nie były wycenione zbyt szczęśliwie. Teraz dostaniemy je w rozsądniejszej cenie.

Reklama

Huawei FreeBuds Studio to niezłe słuchawki

Tomek w recenzji Huawei FreeBuds Studio podkreślał, że jeśli ktoś szuka słuchawek bezprzewodowych o gabarytach niesięgających klasycznych hełmofonów z II wojny światowej, to może przychylnym okiem spojrzeć na tę pierwszą nauszną konstrukcję chińskiego producenta. Przy zachowaniu rozsądnych rozmiarów i niewielkiej wagi, udało się im zapewnić całkiem niezłe właściwości muzyczne i sprawnie działający tryb aktywnej redukcji szumów. Mocno zyskują także w połączeniu ze smartfonem Huawei.

Oczywiście FreeBuds Studio nie jest rzeczą pozbawioną wad, ale największą, która zapewne zniechęciła wielu do zakupu, była początkowa cena – zbyt wysoka i nieadekwatna do możliwości oferowanych przez słuchawki. Ponieważ nie można bez końca nakładać na dany sprzęt „podatku od nowości”, po trzech miesiącach od premiery, przyszedł czas na pierwsze korzystne promocje na wspomniane akcesorium.

Za 599 złotych? Można brać!

Słuchawki Huawei FreeBuds Studio dostępne są teraz w niezłej promocji w sklepie Media Expert. Płacąc 599 złotych, dostaniemy sprzęt, który jeszcze kilka miesięcy temu wyceniano na 1399 złotych. Różnica jest więc spora.

Trzeba tylko pamiętać, że promocyjna cena obejmuje jedynie słuchawki w kolorze czarnym. Wersja złota nie doczekała się obniżki – wciąż kosztuje 999 złotych.

Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat Huawei FreeBuds Studio, zachęcam do zapoznania się z poniższą recenzją. Pozwoli ona Wam zorientować się, czy te słuchawki są dla Was.