Słuchawki FreeBuds 3 w przedsprzedaży z ładowarką indukcyjną. Zgadnijcie, za ile

Huawei rozpoczyna przedsprzedaż słuchawek FreeBuds 3, które choć przypominają nieco AirPodsy, to przynajmniej w jednym aspekcie są od nich lepsze i – co raczej oczywiste – tańsze.

Reklama

Zacznijmy więc od ceny, jako że często to właśnie ona decyduje o tym, czy w ogóle zainteresujemy się jakimś sprzętem, czy też nie. Huawei będzie sprzedawać swoje słuchawki za 699 złotych. Pozycjonuje to FreeBuds 3 jako akcesorium tańsze od AirPodsów drugiej generacji, które kosztują w sklepie Apple 749 zł. Główna różnica jest taka, że pchełki Huawei mają aktywną redukcję szumów, a „kolanka” Apple – nie.

Słuchawki Huawei FreeBuds 3

Słuchawki Huawei zaprezentowano podczas wrześniowych targów IFA 2019 w Berlinie. Wyposażono je w autorski chipset Kirin A1, który zapewnia wysoką jakość dźwięku i oszczędność energii. Przyczynia się do tego, że odsłuch muzyki jest możliwy przez 4 godziny, a łącznie nawet 20 godzin, jeśli FreeBuds 3 są używane razem z etui ładującym. Podczas prezentacji chwalono się możliwościami funkcji ANC (Active Noise Cancellation), która niweluje wpływ wiatru na komfort użytkowania (nawet podczas jazdy na rowerze z prędkością 20 km/h).

W zestawie przedsprzedażowym – ładowarka indukcyjna

Kupując czarne lub białe FreeBuds 3 w przedsprzedaży, dostaniemy prezent w postaci ładowarki indukcyjnej Huawei CP60. Działa w standardzie Qi oraz oferuje do 15 W mocy, co w zupełności wystarczy do ładowania nowych pchełek. Praktyczna okazuje się jej silikonowa powierzchnia, która utrzymuje stabilnie położone na niej urządzenie na swoim miejscu.

Tak to wygląda w zestawie z ładowarką

Oferta przedsprzedażowa Huawei FreeBuds 3 z indukcyjną ładowarką Huawei CP60 będzie dostępna w sklepach Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD i x-kom, a także w oficjalnym sklepie Huawei Warszawa w galerii handlowej Westfield Arkadia oraz w sklepie internetowym huawei.pl.

Zestaw będzie dostępny do 24 listopada. W poniedziałek 25 listopada rozpocznie się regularna sprzedaż w tej samej cenie.

AirPods Pro – nowe słuchawki z ANC od Apple. Cóż, tanio nie jest

źródło: informacja prasowa