Creative myśli o sportowcach. Oto nowe modele słuchawek Outlier Air v2 i Oultlier Air Sports v2

Ubiegłoroczna linia słuchawek bezprzewodowych Creative udowodniła, że wcale nie trzeba wydawać majątku na tego typu sprzęt, by cieszyć się muzyką podczas treningów. Przyszedł czas na odświeżone modele Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2.

Reklama

Znana forma, nowe funkcje

Jeśli mieliśmy już do czynienia z bezprzewodowymi słuchawkami TWS od Creative, to forma nowych Outlier Air v2 i Outlier Air Sports v2 nie ma szansy nas zaskoczyć. W gruncie rzeczy postarano się przede wszystkim o dopracowanie detali działania i dodanie kilku praktycznych elementów.

Creative Outlier Air v2 w etui

Na przykład dzięki opinii Ewy Komander, aktualnej Mistrzyni Polski w Ironman 70.3, w zestawie z Outlier Air Sports v2 znajdziemy dodatkowe, najmniejsze wkładki douszne, zwiększające przedostawanie się do uszu dźwięków z ulicy, co poprawia orientację biegacza w miejscach publicznych. Ponadto zestaw zawiera także opaskę na nadgarstek z kieszonką, dzięki której można schować słuchawki aby się nie zgubiły, lub jedną z nich, kiedy chcemy wygodnie rozmawiać przez telefon.

Kilka kwestii technicznych

Słuchawki zostały wyposażone w przyciski dotykowe, które mają poprawić obsługę całego zestawu. Odbieranie telefonów czy wznawianie odtwarzania nie będzie już wymagało użycia fizycznych przycisków, których praca bywała kłopotliwa w poprzedniej generacji Outlier Air.

Creative określa czas pracy budsów Outlier Air Sports v2 na 12 godzin. Kolejne 21 godzin można uzyskać dzięki doładowywaniu przez etui. Sam futerał można ładować przez USB-C.

Firma chwali się odpornością słuchawek na wilgoć i pył (zgodnie z normą IPX5) i wysoką jakością połączeń dzięki mikrofonom z technologią Qualcomm cVc 8.0. Za produkcję dźwięku odpowiadają grafenowe przetworniki o średnicy 5,6 mm i paśmie przenoszenia 20 Hz ~ 20 kHz. Bluetooth 5.0 przesyła sygnał kodowany przez SBC, aptX i ACC.

Creative Outlier Air Sports v2 z etui i opaską na rękę

Co ostatnio jest już standardem, Creative Outlier Air v2 w obu wersjach obsługują asystentów głosowych Siri oraz Google.

Akcesoria można już kupować w sklepie Creative, a wkrótce trafią też do sklepów w Polsce w cenach:

  • 399 zł za Creative Outlier Air Sports v2
  • 349 zł za Creative Outlier Air v2