fot. Huawei

Promocja: kup w salonie Huawei smartfon, tablet lub laptop, a za złotówkę dostaniesz kolejny sprzęt

W miniony weekend (15-16.12.2018) Huawei otworzył pierwszy w Polsce (i jednocześnie też całej Europie Środkowo-Wschodniej) flagowy salon sprzedaży. Przez dwa dni na odwiedzających czekały liczne atrakcje oraz mniej lub bardziej atrakcyjne oferty. Producent jeszcze nie skończył jednak z promocjami – tym razem przy zakupie wybranego smartfona, tabletu lub laptopa za symboliczną złotówkę będzie dorzucał przydatne w codziennym życiu sprzęty o wartości nawet 500 złotych.

Zasady promocji są proste: wystarczy udać się do salonu Huawei mieszczącego się w warszawskim centrum handlowym Arkadia i kupić dowolny smartfon, tablet lub laptop. Jeśli jego cena będzie równa lub wyższa niż 2000 złotych, wtedy klient za złotówkę otrzyma jeden z produktów z przygotowanej puli o wartości do 500 złotych, na przykład bezprzewodową ładowarkę Huawei Wireless Charger CP60 albo słuchawki wygłuszające Active Noise Canceling Earphones 3.

Reklama

Jeżeli klient wyda natomiast na smartfon lub tablet od 1000 do 1999 złotych, wówczas za złotówkę będzie mógł kupić produkt z puli o wartości do 200 złotych, m.in. inteligentną wagę Huawei Smart Scale lub bezprzewodowe słuchawki Huawei Sport Bluetooth Headphones Lite. W przypadku zrobienia zakupów na kwotę do 999 złotych dostanie z kolei możliwość wybrania sprzętu o wartości do 100 złotych, na przykład bezprzewodowego głośnika Bluetooth Speaker AM08 bądź powerbanka o pojemności 6700 mAh.

fot. Huawei

W przesłanej informacji prasowej Huawei nie wymienia wszystkich produktów z przygotowanej puli, więc najprawdopodobniej klienci będą mogli wybrać też coś innego. Mimo wszystko i tak nie wydaje się, aby znajdował się w niej jakiś smartfon czy tablet, ponieważ zapewne by się tym faktem pochwalono. Producent natomiast uprzedza, że liczba przygotowanych sprzętów za złotówkę jest ograniczona. Oferta będzie obowiązywać w dniach 21-23.12.2018 i 28-30.12.2018, oczywiście tylko w salonie sprzedaży w warszawskiej Arkadii.

Źródło: informacja prasowa