Od jutra (znowu) rozpocznie się sprzedaż składanego Samsunga Galaxy Fold | Tabletowo.pl

Od jutra (znowu) rozpocznie się sprzedaż składanego Samsunga Galaxy Fold

Druga premiera smartfona, któremu za pierwszym razem nie wyszło

Dołącz do dyskusji 0

Samsung Galaxy Fold jest z pewnością jednym z najciekawszych smartfonów zaprezentowanych w ciągu ostatnich kilku lat. Początkowe trudności tej nietypowej konstrukcji uniemożliwiły wprowadzenie go do regularnej sprzedaży w kwietniu tego roku, ale wszystko wraca na dobre tory. Składany smartfon Samsunga będzie znów dostępny dla chętnych.

Samsung uważa, że udało się mu pokonać trudności powstałe na skutek niedociągnięć konstrukcyjnych pierwszej edycji Galaxy Folda. Dlatego na stronie producenta pojawiła się informacja o wznowieniu sprzedaży tego modelu.

Składany smartfon najpierw pojawi się w Korei Południowej – i to już jutro, 6 września. Następnymi w kolejce są: Francja, Niemcy, Singapur, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone oraz inne, niewymienione z nazwy kraje. Przedstawiciel firmy przekazał, że Galaxy Fold będzie dostępny w USA „w najbliższych tygodniach”, co sugeruje, że Samsung nie będzie starał się zbytnio spieszyć.

Jak można przeczytać na blogu tego producenta,

„W ciągu ostatnich kilku miesięcy Samsung udoskonalał Galaxy Fold, aby zapewnić najlepszą możliwą jakość. Nie tylko ulepszyliśmy jego projekt i konstrukcję, ale również poświęciliśmy czas na przemyślenie całej charakterystyki użytkowania go przez konsumenta”.

Cena, jak na tego typu nowinkę przystało, jest zabójcza. 2000 euro za wersję 4G oraz 2100 euro za opcję z modemem 5G.

Kolejne informacje na temat „składańca” Samsunga będą pojawiać się w regionach, których będzie dotyczyć sprzedaż. Spodziewamy się więc, że polski oddział firmy w ciągu kilku kolejnych tygodni będzie miał dla nas jakieś dobre wieści :)

źródło: Samsung przez Android Police

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona