Sieć Heyah przygotowała nową, bardzo atrakcyjną ofertę dla osób z Ukrainy 19
źródło: Heyah

Sieć Heyah przygotowała nową, bardzo atrakcyjną ofertę dla osób z Ukrainy

Każdy duży operator w Polsce ma w swoim portfolio ofertę dedykowaną osobom z Ukrainy, które przyjechały do naszego kraju i planują zostać w nim na dłużej niż tylko kilka-kilkanaście dni. Nowa propozycja przygotowana przez Heyah wygląda bardzo atrakcyjnie, więc nasi sąsiedzi zza wschodniej granicy powinni się nią zainteresować.

Nowa oferta Heyah dla osób z Ukrainy – cennik

Klienci mają do wyboru aż trzy pakiety: za 25 zł, za 35 zł i za 45 złotych miesięcznie. We wszystkich otrzymują nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce oraz pakiet internetu (odpowiednio: 10 GB, 20 GB i 30 GB). Z niektórych aplikacji społecznościowych mogą jednak korzystać bez ograniczeń, gdyż nie zużywają one dostępnego transferu. Są to: Facebook Messenger, WhatsApp i Viber, czyli najpopularniejsze komunikatory na świecie.

To jednak jeszcze nie koniec. Jako że to oferta specjalnie dla osób z Ukrainy, sieć Heyah przygotowała kilka dodatkowych benefitów dla swoich klientów. W taryfach za 35 zł i 45 zł miesięcznie otrzymują oni potężny pakiet minut na połączenia z operatorami Kyivstar, Vodafone i Lifecell (odpowiednio: 2000 i 3000 minut, czyli kilkadziesiąt godzin). Z kolei w najtańszej, czyli tej za 25 złotych miesięcznie, mogą korzystać z preferencyjnej stawki 0,09 zł za minutę (obowiązuje ona także w droższych opcjach po wykorzystaniu dostępnego pakietu minut).

Nowy serwis Tabletowo. Sprawdź oiot.pl

Oprócz tego, klienci (po doładowaniu konta kwotą co najmniej 10 złotych) mogą otrzymać kod, uprawniający do bezpłatnego wysłania pieniędzy za granicę z wykorzystaniem aplikacji MyRia (maksymalnie 2500 złotych za jednym razem). Każdy użytkownik może skorzystać z tej promocji nawet trzy razy, lecz nie częściej niż raz na 30 dni kalendarzowych. Liczba kodów jest też ograniczona – w puli znajduje się jednak aż pół miliona sztuk. Ta część nowej oferty Heyah obowiązuje do 31 grudnia 2020 roku.

Sieć Heyah przygotowała nową, bardzo atrakcyjną ofertę dla osób z Ukrainy 20
Heyah na kartę – szczegóły nowej oferty dla osób z Ukrainy (źródło: Heyah)

Z jednej strony to na pewno bardzo miły ukłon w stronę osób z Ukrainy, lecz zastanawiające jest, dlaczego operator nie jest tak hojny również w nowych ofertach abonamentowych, bowiem są one wyjątkowo niekorzystne.

Źródło: informacja prasowa