Samsung zapowiada konferencję Life Unstoppable – po co komu IFA 2020?

Choć IFA 2020 nie została odwołana i odbędzie się w zmodyfikowanej formie, to Samsung i tak zrezygnował z udziału w berlińskich targach. Ale nowe pomysły gdzieś trzeba zaprezentować, prawda? We wrześniu odbędzie się konferencja Life Unstoppable.

Reklama

Life Unstoppable zamiast udziału w targach IFA 2020

Trudno nie oprzeć się wrażeniu, że Samsung zdecydował się na organizację konferencji wyłącznie ze względu na wycofanie się z udziału w targach IFA 2020. Bo jak inaczej rozumieć fakt, ze Life Unstoppable odbędzie się 2. września o 10:00 polskiego czasu?

Life Unstoppable

Interaktywna wycieczka z Samsungiem

Konferencja ma potrwać 45 minut i w zasadzie zapowiada się, że będzie to po prostu wirtualny, interaktywny pokaz rożnego rodzaju innowacji – bez zapowiedzi nowych produktów. W gruncie rzeczy trudno spodziewać się, że ujrzymy tam coś przełomowego – w końcu już za dwa tygodnie, 5 sierpnia, ma miejsce Galaxy Unpacked, na którym poznamy między innymi rodzinę Galaxy Note 20.

Niemniej, sam Samsung podaje, że na konferencja będzie obejmować zarówno produkty mobilne, jak i TV, AGD, wearable i sprzęt audio. Dosyć dużo, jak na niecałą godzinę… ;)

Life Unstoppable tylko dla mediów i innych partnerów

Co ciekawe, w wirtualnej konferencji Life Unstoppable początkowo będą mogły uczestniczyć tylko media i inni partnerzy biznesowi. Wirtualny spacer ma być dostępny dla wszystkich dopiero po publikacji podsumowania wydarzenia przez Samsunga.