Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 10.1 P5100 do Androida 4.1.2 - Tabletowo.pl

Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 10.1 P5100 do Androida 4.1.2

Tabletowo.pl Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Tab 2 10.1 P5100 do Androida 4.1.2 Nowości Samsung

Wczoraj był ciekawy dzień z technologicznego punktu widzenia. Tajwański koncern HTC zaprezentował swojego najnowszego flagowca: HTC One (czyżby następca mojego One X?), Canonical potwierdziło prace nad Ubuntu dla tabletów i zaprezentowało jego działanie na wideo, natomiast Samsung rozpoczął proces aktualizacji jednego ze swoich tabletów: Galaxy Tab 2 10.1, do Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Najczęściej słyszymy o aktualizacjach tabletów Samsunga – chyba się ze mną zgodzicie. Ostatnio koreański koncern rozpoczął proces udostępniania Androida 4.1.2 dla posiadaczy Galaxy Note N7000, jak również Galaxy Note 10.1 3G – dla tego modelu „żelka” jest już w Polsce (wersja z WiFi także jest uaktualniana). A to jedynie wybrane aktualizacje, które w ostatnim czasie wypuścił Samsung. Jeśli jesteście w posiadaniu tabletu Galaxy Tab 2 10.1 P5100, na pewno ucieszycie się, że producent zaczyna aktualizować to urządzenie do Androida 4.1.2.

Pierwszym państwem, które otrzymało możliwość zasmakowania androidowej „żelki”, tym razem jest Chile. Jednak jako że ROM zawiera również język polski, osoby niecierpliwe, chcące już skorzystać z najnowszej dostępnej wersji systemu dla swojego tabletu, mogą wgrać Androida 4.1.2 korzystając z tej paczki aktualizacyjnej i Odina.

Dzięki Marcin za podesłane info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona