Ważne

Samsung zaczyna aktualizować Galaxy Note N7000 do Androida 4.1.2

20130218-090331.jpg

Z komentarzy na Tabletowo.pl wynika, że sporo Czytelników posiada Samsunga Galaxy Note. Jeśli jesteś w tym gronie – tego newsa nie możesz przegapić. Założę się, że sporo z Was wstając dziś rano z łóżka (oby nie lewą nogą ;)) powiedziało sobie pod nosem: „nie lubię poniedziałków!”. Jeśli aktualizacja systemu może poprawić Wam humor choć w najmniejszym stopniu, dobrze trafiliście. Samsung rozpoczął bowiem proces aktualizacji pierwszej generacji swojego tabletofonu, czyli Galaxy Note N7000, do Androida 4.1.2 Jelly Bean.

Od dawien dawna wiemy, że koreański koncern przymierzał się do wypuszczenia „żelki” dla swojego pierwszego smartfona-giganta, jakim jest 5,3-calowy Galaxy Note. Początkowo nie padały żadne konkretne daty sugerujące kiedy możemy się spodziewać aktualizacji. Później natomiast dowiedzieliśmy się, że może się to zdarzyć w marcu. Mamy drugą połowię lutego, a Android 4.1.2 powoli stara się zadomowić na pierwszych egzemplarzach N7000.

Z racji tego, że Samsung wypuszcza wszelkie aktualizacje falami, do Polski aktualizacja może dotrzeć za jakiś czas. Mimo wszystko warto wiedzieć, że Samsung dotrzymuje słowa i faktycznie posiadacze sprzętu z końcówki 2011 roku wciąż mogą liczyć na jego wsparcie pod względem wydawania nowszych wersji oprogramowania. Nie da się bowiem ukryć, że Android 4.1.2 tchnie nowe życie w Samsunga Galaxy Note. Oprócz odświeżonego interfejsu użytkownika możecie się spodziewać wielu funkcji i możliwości znanych z Samsunga Galaxy Note 2, jak np. Multi-View czy Pop-up Play.

Z niecierpliwością czekamy więc na pojawienie się Androida 4.1.2 dla Samsunga Galaxy Note N7000 w Polsce. Dajcie znać w komentarzach czy Wasze egzemplarze zasygnalizowały już obecność aktualizacji.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona