Samsung wypuszcza oficjalne wideo z przeprosinami | Tabletowo.pl

Samsung wypuszcza oficjalne wideo z przeprosinami

Dołącz do dyskusji 0

Samsung ciężko pracuje nad tym, aby jak najszybciej rozwiązać problem z wybuchającymi Notami i ocieplić swój wizerunek. W sieci i telewizji pojawiło się mnóstwo komunikatów, aby przestać używać urządzenia i oddać w celu wymiany na bezpieczny egzemplarz. Nawet na moim Galaxy Note 4 z przeportowanym systemem z Galaxy Note’a 7 pojawił się komunikat o programie wymiany. Do wszystkich informacji dołącza teraz oficjalne wideo Samsunga z przeprosinami.

Na filmie możemy zobaczyć Tima Baxtera, dyrektora operacyjnego amerykańskiego oddziału Samsunga. Mówi on, iż dla koreańskiej firmy najważniejsi są konsumenci, ich potrzeby i bezpieczeństwo oraz przeprasza za wszystkie problemy spowodowane przez ich najnowszego flagowca. Jeszcze raz prosi także, aby użytkownicy swoich Notatników przestali ich używać oraz przekazali je do wymiany. PJednoczesnie zapewnia, że wymienione smartfony są już całkowicie bezpieczne i można ich używać bez żadnych obaw.

Mimo wszystkich problemów Samsung dzielnie walczy o odbudowanie zaufania do marki wśród klientów. Jednakże czy wszystkie te starania wystarczą?

Pamiętajcie, że jeśli jesteście użytkownikami Galaxy Note 7, by jak najszybciej zapoznać się z programem wymiany tych smartfonów. Jeśli macie wśród znajomych takie osoby – przekażcie im tę informację.

Źródło: Droid Life

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona