Samsung tworzy nową serię E, a Galaxy S6 nie będzie miał wygiętego ekranu? | Tabletowo.pl

Samsung tworzy nową serię E, a Galaxy S6 nie będzie miał wygiętego ekranu?

Dołącz do dyskusji 0

U Samsunga zawsze się sporo dzieje, ale nie ma czemu się dziwić, to przecież niezaprzeczalny lider rynku. Ostatnio Kamil zaprezentował nam specyfikację Galaxy A7, a wcześniej ja pisałem o słabej sprzedaży Galaxy S5. Teraz do sieci trafiło więcej informacji o nadchodzącej serii E oraz o tym, że S6 może nie posiadać jednak wygiętego ekranu.

Zacznijmy od nadchodzącego flagowca, czyli Galaxy S6. Niedawno pisałem Wam, że możemy zobaczyć go w dwóch wersjach, z wygiętym ekranem oraz (oczywiście) zwykłym. Byłoby to ciekawe rozwiązanie, ponieważ moglibyśmy sami zdecydować czy taki dodatek jest nam potrzebny, czy też nie, a co za tym idzie – czy chcemy za niego dopłacać. Prawdopodobnie nie zobaczymy Galaxy S6 Edge, ale powinien pojawić się inny smartfon z wygiętym ekranem. Na razie jednak nie wiadomo jak Samsung rozwiąże tą sprawę. Jeśli interesuje Was S6, to zobaczcie też specyfikację, która ostatnio trafiła do AnTuTu.

Jeśli chodzi o serię E, to na początku ma oferować dwa modele: E7 i E5. Większy z nich, czyli E7, ma zostać wyposażony w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 720p, 64-bitowego Snapdragona 410 oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym ma mieć również 13-megapikselowy aparat główny (5 Mpix na przodzie), 16 GB pamięci wbudowanej oraz baterię o pojemności 2950 mAh.

Drugim przedstawicielem tej serii ma być Galaxy E5 z 5-calowym ekranem HD, 8-megapikselowym aparatem i baterią o pojemności 2300 mAh. Reszta specyfikacji ma być taka sama, jak w przypadku większego modelu. Co ważne, baterie mają być zamontowane na stałe.

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona