Samsung stworzył specjalnego smartfona dla Iron Mana, przeźroczystego! | Tabletowo.pl

Samsung stworzył specjalnego smartfona dla Iron Mana, przeźroczystego!

Dołącz do dyskusji 0

Na pewno nieraz zastanawialiście się jakie będą smartfony przyszłości. Czy w ogóle nadal będziemy ich używać, a może zostaną wyparte przez jakieś inne urządzenia? Na te pytania odpowiedzi nie znam, ale jednym z pomysłów są przeźroczyste ekrany, które mogliśmy zobaczyć już w kilku prototypach, jak chociażby na targach Expo 2014. Teraz takie urządzenie stworzone przez Samsunga pojawi się w filmach Marvela, ale zanim wyciągniecie portfele muszę Was ostrzec. Nie kupicie go.

Na pewno wielu fanów tabletów ogląda również filmy Marvela, ze sztandarową serią Avengers na czele. Jak wiecie nowa część przygód superbohaterów zbliża się wielkimi krokami i będą oni tam mierzyć się z Ultronem. Zapewne nie będzie to łatwa potyczka, więc Samsung postanowił wesprzeć bohaterów swoimi gadżetami, jak Note Edge, Gear S czy słuchawki Bluetooth. Jednak taka postać jak Tony Stark nie może korzystać ze zwykłego smartfona, nawet jeśli jest nim wygięty Edge. Dlatego dla niego powstał zupełnie nowy produkt koreańskiej firmy.

Jest nim przeźroczysty smartfon Samsunga, który widzicie powyżej. Będzie z niego korzystać Iron Man w najnowszych Avengersach, ale oczywiście jest to tylko gadżet, który powstał na potrzeby filmu. Dlatego na razie nie można go zakupić, ponieważ nie jest to działające urządzenie.

Zastanawiające jest jednak to, czy takie smartfony miałyby w ogóle sens. Nie jest to przecież tylko science fiction, ponieważ takie prototypy już powstały, co podlinkowałem Wam na początku tekstu. Chciałbym Was spytać, czy Waszym zdaniem producenci powinni zacząć rozwijać takie technologie?

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona