Właściciele smartfonów i tabletów Samsunga dostaną nawet 4 miesiące YouTube Premium za darmo

Samsung ma gest i postanowił udostępnić swoim klientom bezpłatny dostęp do rozrywki. Oczywiście nie wszystkim na taki sam okres, ale lista urządzeń biorących udział w promocji jest długa, więc warto się nią zainteresować.

Czym jest YouTube Premium, raczej wszyscy wiemy – to YouTube bez reklam, ograniczonych opcjach odtwarzania filmów w tle i z możliwością pobierania filmów do późniejszego obejrzenia ich offline. Oprócz tego YouTube Premium oferuje korzystanie z zasobów YouTube Music, czyli przepastnej biblioteki muzycznej wypchanej po brzegi starszymi i nowszymi teledyskami wielu wykonawców.

Reklama

YouTube Premium dla właścicieli smartfonów i tabletów Samsunga

Samsung otwiera bezpłatny dostęp do usług YouTube Premium i YouTube Music dla użytkowników nowych urządzeń mobilnych.

Czas, na jaki zostaniemy uraczeni YouTubem w wersji Premium, zależy od rodzaju dokonanego przez nas ostatnio zakupu:

  • dla smartfonów Samsung Galaxy S10e, S10 i S10+ oraz dla tabletu Galaxy Tab S5e, okres bezpłatnego dostępu do usług YouTube Premium i YouTube Music wynosi 4 miesiące;
  • dla pozostałych urządzeń z serii Galaxy A, starszych Galaxy S, Galaxy J, Galaxy Tab, z bezpłatnego YouTube’a Premium skorzystamy przez 2 miesiące.

Pełna lista modeli biorących udział w promocji znajduje się tutaj.

Ważna rzecz: oferta jest ważna dla urządzeń Galaxy aktywowanych od 20.02.2019 r. do 29.02.2020 r., co oznacza, że jeśli kupiliśmy telefon lub tablet na samym początku roku, i aktywowaliśmy go właśnie wtedy, to nie załapujemy się na tę promocję. Trzeba też pamiętać że usługa Youtube Premium może zostać aktywowana w ramach oferty do 31.03.2020 r. – później nie będzie już dało się tego zrobić.

Jak skorzystać z promocji?

Żeby włączyć na swoim smartfonie lub tablecie YouTube Premium, należy przejść przez kilka kroków:

  • Wejść na stronę com/premium/Samsung lub otworzyć aplikację Youtube na urządzeniu i zalogować się z konta Google.
  • Wybrać Konto w ustawieniach
  • Wybrać opcję „Zasubskrybuj YouTube Premium” i kliknąć „Wypróbuj Bezpłatnie”
  • Wypełnić informację o płatnościach i kliknąć „KUP”, żeby potwierdzić rozpoczęcie darmowego okresu.

Istotna sprawa: nie skorzystamy z promocji, jeśli już wcześniej na swoim koncie Google korzystaliśmy z bezpłatnego próbnego dostępu do YouTube Premium, YouTube Music Premium, YouTube Red lub Google Play Music.

Subskrypcję można anulować w każdym momencie. Po upływie darmowego okresu próbnego, naliczane jest standardowe 23,99 zł/miesięcznie, bezpośrednio z zarejestrowanej karty płatniczej, więc warto zapisać sobie gdzieś datę zakończenia promocyjnego dostępu do YouTube Premium.

Więcej informacji znajdziecie na stronie poświęconej promocji.

źródło: informacja prasowa