Samsung Galaxy S21 5G
(fot. Andrzej Libiszewski, Tabletowo.pl)

Samsung daje nawet 500 złotych premii za polecanie Galaxy S21 i na dodatek zniżkę na zakup flagowca!

Samsung obrał nową strategię, mającą skutkować zachęceniem klientów do zakupu smartfona z jego oferty. Tym razem można zarobić nawet 500 złotych za skuteczne polecanie flagowców z serii Galaxy S21. Co więcej, Koreańczycy dodatkowo dadzą też zniżkę w wysokości aż 400 złotych na jego zakup!

W minioną niedzielę skończyła się promocja, dzięki której posiadacze smartfonów z serii Galaxy A po skutecznym poleceniu ich innym osobom mogli zarobić 100 złotych, a osoba polecona otrzymać 50 złotych zwrotu. Teraz podobna akcja rusza w przypadku flagowców z serii Galaxy S21, aczkolwiek tutaj stawki i korzyści są zdecydowanie większe.

Samsung daje nawet 500 złotych premii za polecanie Galaxy S21 i na dodatek solidną zniżkę na zakup flagowca!

Aby skorzystać z promocji, należy na swoim smartfonie wejść do aplikacji Samsung Members i zgłosić chęć uczestnictwa w programie poleceń. Następnie użytkownik otrzyma wiadomość z linkami rejestracyjnymi dla siebie i znajomego.

Znajomy musi kliknąć w otrzymany link i wypełnić formularz rejestracyjny oraz wybrać miejsce, w którym planuje kupić flagowca z serii Galaxy S21. Wówczas otrzyma kod rabatowy o wartości 400 złotych do wykorzystania podczas składania zamówienia online w wybranym sklepie.

Samsung premia za polecenie Galaxy S21
źródło: Samsung

Jedna osoba może polecić zakup Galaxy S21 dowolną liczbę razy, ale Samsung zapłaci jej maksymalnie za pięć skutecznych poleceń – za każde 100 złotych, zatem można zarobić nawet 500 złotych. Premia zostanie przelana na wskazane przez uczestnika promocji konto bankowe nie później niż 30 czerwca 2021 roku.

Promocja trwa do 23 maja 2021 roku, czyli przez najbliższe dwa tygodnie. Samsung zastrzega jednak, że pula premii i zniżek jest ograniczona (w obu przypadkach jest to 2000 sztuk). W dodatku zakupu wybranego smartfona z serii Galaxy S21 można dokonać wyłącznie w kilku wskazanych w regulaminie sklepach – m.in. w Media Expert.

Regulamin promocji „Polecam Galaxy S21” (PDF)

Przy okazji warto przypomnieć, że aktualnie można kupić z solidnym rabatem również dwa składane smartfony Samsunga – Galaxy Z Fold 2 i Galaxy Z Flip 5G. Szczegóły tej promocji znajdziecie w podlinkowanym poniżej artykule: