Samsung potwierdza: Galaxy Note 7 zadebiutuje 2 sierpnia | Tabletowo.pl

Samsung potwierdza: Galaxy Note 7 zadebiutuje 2 sierpnia

Dołącz do dyskusji 0

Choć było to już niemal pewne, to wciąż czekaliśmy na oficjalne potwierdzenie. I nareszcie je otrzymaliśmy – Samsung Galaxy Note 7 zadebiutuje 2 sierpnia. Z kolei z innego źródła mamy nowe zdjęcia smartfona.

Pewne jest również to, że będzie to właśnie Galaxy Note 7, a nie Galaxy Note 6. W przypadku tego modelu mieliśmy do czynienia z wieloma przeciekami, które wydawały się mało prawdopodobnie, a ostatecznie okazały się prawdziwe. Nie tylko dotyczyły one nazwy, ale również obustronnie zakrzywionego ekranu czy skanera tęczówki oka – wszystko to znajdzie się na pokładzie tego smartfona.

Potwierdziło to wiele zdjęć, które ujrzały światło dzienne do tej pory. Teraz robią to kolejne – dzięki nim ponownie możemy zobaczyć Galaxy Note 7 niemal z każdej strony.

Na temat samej specyfikacji smartfona też wiemy już całkiem sporo, choć nadal nie do końca wyjaśnione pozostają dwie kwestie: czy Galaxy Note 7 otrzyma Snapdragona 821/Exynosa 8893 i 6 GB RAM, czy może jednak Snapdragona 820/Exynosa 8890 i 4 GB RAM. Każdy benchmark podaje inne dane, a jeszcze co innego donoszą nam przecieki z różnych źródeł. Do premiery następcy Galaxy Note 5 pozostaje jednak coraz mniej czasu i być może wszystkiego dowiemy się dopiero 2 sierpnia.

Źródło: Samsung, nowhereelse

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona