Samsung ma problem z ekranem Galaxy Tab 8.9? | Tabletowo.pl

Samsung ma problem z ekranem Galaxy Tab 8.9?

Dołącz do dyskusji 0

Pamiętacie dzień, w którym dowiedzieliśmy się o tabletach Samsung Galaxy Tab 10.1 i 8.9? Ten ostatni reklamowany był przez producenta jako cieńszy, lżejszy i zgrabniejszy od iPada 2. Trudno było się nie zgodzić z tą opinią, ponieważ różnica w grubości pomiędzy tymi dwoma urządzeniami wynosiła 0.2 mm.

Wiele wskazuje na to, że niektóre egzemplarze tabletu Galaxy Tab 8.9 stracą ten atut. Koreańska agencja prasowa etnews donosi, że Samsung boryka się z problemem niewystarczającej ilości paneli dotykowych, które miały znaleźć się w modelu GT 8.9. Z tego powodu koncern zamierza użyć starszych, nieco mniej przejrzystych paneli, które są o 30-40% grubsze.

Jednoczesne wprowadzenie na rynek modeli GT 8.9 i 10.1 jest najbardziej prawdopodobną przyczyną problemu Samsunga. W sieci pojawiły się pogłoski, że cały zapas nowej generacji ekranów producent przeznaczył na większy tablet, o 10.1-calowym wyświetlaczu, gdyż ten jest dla niego priorytetem. Najbardziej niepokojący jest fakt, że cena Galaxy Tab 8.9 pozostanie taka sama, bez względu na wersję ekranu.

Czy problemy z Galaxy Tab 8.9 wpłyną na dalsze opóźnienie premiery tabletu? Czy zdecydujecie się na jego zakup wiedząc, że za tę samą cenę moglibyście mieć cieńszy egzemplarz z lepszym ekranem?

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona