Samsung idzie w ślady Apple, Galaxy Note 5 w dwóch nowych wersjach kolorystycznych | Tabletowo.pl

Samsung idzie w ślady Apple, Galaxy Note 5 w dwóch nowych wersjach kolorystycznych

Dołącz do dyskusji 0

Niewątpliwie najbardzej rozpoznawalnym kolorem najnowszego iPhone 6S jest… Rose Gold. Jak widać Samsung nieco pozazdrościł Apple popularności tego koloru i wprowadził Galaxy Note 5 w dwóch nowych wersjach kolorystycznych, między innymi właśnie w charakterystycznym połączeniu różu i złota…

Wczoraj informowałem, że istnieje szansa, że Samsung Galaxy Note 5 pojawi sie na początku roku w Europie. To jednak, jak widać, nie koniec nowości związanych z tym urządzeniu. Od dziś w Korei można kupić tego smartfona w dwóch nowych wersjach kolorystycznych: Silver Titanium oraz Pink Gold.

galaxy-note-5-silver-titanium-369x405

Nad tym pierwszym kolorem nie ma co się skupiać – srebrne telefony pojawiały się już u innych producentów. Jednak tak zwane różowe złoto bez wątpienia każdemu kojarzy się z iPhone 6S. Nie dość, że Samsung z Apple ciągle konkurują ze sobą wymyślając coraz to nowsze patenty i wzajemne pozwy, to użytkownicy urządzeń z nagryzionym jabłkiem już nie raz sugerowali, że smartfony Samsunga są, łagodnie mówiąc, inspirowane iPhone’ami.

Samsung po raz kolejny dostarczył swojej konkurencji powodów do porównań. A może rynek faktycznie potrzebuje urządzeń z obudową w różowawych kolorach? Ja jestem nieco innego zdania, ale, kto wie, może Note 5 w wersji Pink Gold będzie się dobrze sprzedawał…

źródło: Sammobile

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona