iPhone 6s i 6s Plus już biją pierwsze rekordy sprzedaży

Już dziś pojawiła się informacja o ilości sprzedanych iPhone’ów 6s i 6s Plus po pierwszym tygodniu. Jest dużo lepiej niż w poprzednich latach!

Sprzedaż iPhone’a 6s i 6s Plus zaczęła się w zeszłym tygodniu. Tylko wtedy zostało sprzedanych minimum 13 milionów egzemplarzy. Apple tym samym pobiło rekord – w ubiegłych latach sprzedano o wiele mniejszą ilość urządzeń. W zeszłym roku iPhone 6 i 6 Plus zostały zakupione przez 10 milionów użytkowników, rok wcześniej 5s i 5c sprzedano w ilości 9 milionów.

Dla przypomnienia dodam, że iPhone 6s i iPhone 6s Plus zostały zaprezentowane 9 września bieżącego roku. Względem poprzednika bez przyrostka “s” przy nazwie różni się on między innymi ulepszonym procesorem, lepszymi aparatami oraz, przede wszystkim, obecnością nowej technologii 3D Touch.

Źródło: theverge

Komentarze

 • ZIBIKOM

  A u Nas dostępny już od 9/10/2015

 • Seweryn Bronk

  u mnie dostępny od 25/09/15 :) jeszcze kilka sztuk zostało. 64GB Gold i Space gray.

 • dafuq

  Tylu iD… zwolenników marki Apple :) WOW

 • olo

  iTunes….ja już dziękuję :) Wolę Andka

 • Bartosz Mazur

  Fajnie to wygląda, coraz więcej ludzi chce mieć jabłko.

  Mam pytanko i zarazem prośbę :) :
  Dlaczego nie testujecie nic od apple. To jest tabletowo, więc jakim cudem i jak można wgl dopuścić do tego, że tak duży serwis nie testuje i pisze bardzo mało o firmie Apple (co jeszcze można wybaczyć), ale przede wszystkim brak tu testów iPad ów !! Jak można pominąć coś, co jest…synonimem tabletu ? Można wiele złego powiedzieć o Apple i samych iPadach, ale to nie zmienia faktu, że są to urządzenia jedne z najlepszych jeżeli chodzi o ten segment urządzeń.
  Sam planuję zakup tabletu, najprawdopodobniej będzie to iPad Air 2 lub iPad mini4 i jestem okropnie rozczarowany tym, że muszę szukać profesjonalnych recenzji tych sprzętów często w zagranicznych portalach i zagranicznym YT. To jakiś żart. Pełno tu takich – bez obrazy – śmieci, jakiś marek, o których nie mam nawet pojęcia, że istnieją, a pomijane są najważniejsze/jedne z najważniejszych urządzeń rynku tabletów.
  Mam taką małą sugestię, żeby jakoś oddzielić marki mniej znane od tych znanych, no i przede wszystkim zatroszczyć się o to, żeby jakaś osoba zajęła się sprzętami apple, no a już przynajmniej samymi iPadami.

  Cały ten portal jest ok, ale nie wiem, może to i nie słuszne, ale denerwują mnie takie wpisy o jakiś śmiesznych chińczykach, które spychają informacje istotniejsze (jak dla mnie) na drugi plan. A całą moją złość potęguje właśnie jeszcze fakt, że nikt nie testuje tu iPadów. Bo iPhone to inna sprawa, przede wszystkim dużo droższa, ale na Polskim rynku kupienie jakiegoś iPada nie jest aż tak drogie, dlatego ludzie oczekiwaliby także testów tych urządzeń.

  Życzę powodzenia i zaznaczam, że nikogo nie chcę tutaj obrazić ;)

  • Zapewniam Cię, że test iPada mini 4, jak tablet tylko pojawi się w szerszej dystrybucji w Polsce, pojawi się na tabletowo.

   Zdobycie sprzętu Apple do testów graniczy z cudem (i mówię tu całkowicie poważnie), a kupowanie urządzeń do testów mija się z celem – zwłaszcza Apple, które są po prostu drogie. Kilka wcześniejszych iPadów pojawiło się testowo na łamach tabletowo, kolejne, jeśli tylko będzie taka sposobność, również się pojawią. Podobnie jak to było np. z iPhonem 6 Plus (iPhone’a 6s Plus też planuję dorwać, jak będzie taka możliwość).

   Pozdrawiam!

 • AS

  Te rekordy sprzedaży w pierwszym tygodniu pokazują nie tyle stopień wzrostu zainteresowania, ile większą sprawność obsługi transakcji przedsprzedaży. Moim adaniem jest mało prawdopodobne, aby sprzedaź w dłuższym okresie czasu była większa od zeszłorocznej. Nowe iPhone’y nie wnoszą ze sobą tego powiewu zmiany, co zeszłoroczny model. Poza kilkoma udoskonaleniami w parametrach oraz funkcjonalności, są właściwie klonami udanych szóstek. Oczywiście mogę się mylić, gdyź wiele zależy od powodzenia programu abonamentowego Apple. To może być rzeczywiście woda na młyn sprzedaży.

 • cokoł

  zamówiłem w media expert przedpremierowo!!!!!!! :D Dobrze ze chociaż dostawa darmowa :D Jaram się!!

Przeczytaj następny wpis

Recenzja Goclever Quantum 960M. Porządny tablet z dual SIM z niższej półki

Rzadko spotykane połączenie, tablet z dual SIM 3G, za mniej niż 500 złotych

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona