Fajny prezent od Samsunga i HBO - 90 dni dostępu do usługi HBO GO. Ale trzeba się pospieszyć | Tabletowo.pl

Fajny prezent od Samsunga i HBO – 90 dni dostępu do usługi HBO GO. Ale trzeba się pospieszyć

Dołącz do dyskusji 0

Samsung wespół z HBO przygotował świetną akcję promocyjną. Macie szansę na uzyskanie 90-dniowego, darmowego dostępu do  HBO GO, gdzie właśnie debiutuje drugi sezon wysoko ocenianego serialu „Wataha”.

Już na początku warto dopowiedzieć, że dostęp, który zyskujemy, aktywując adekwatną promocję w aplikacji Samsung Members, nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tego jednego serialu. Dostajecie trzy miesiące pełnego dostępu do całej oferty w ramach platformy. A jak nie od dziś wiadomo, HBO umie w fajne filmy i seriale, jak mało kto – gra jest warta przysłowiowej świeczki.

Należy pamiętać o tym, że liczba promocyjnych kuponów jest ograniczona i mogą się o nie ubiegać jedynie posiadacze niżej wymienionych urządzeń:

Fot z: Samsung Members

Wszystkie smartfony mają swoją limitowaną liczbę kodów rabatowych, zatem warto się pospieszyć, bowiem już niebawem może ich dla Was zabraknąć. Pełny regulamin akcji promocyjnej podlinkowany jest poniżej. Dajcie znać w komentarzach, z jakiego urządzenia od Samsunga korzystacie i czy zdążyliście załapać się na promocję.

Regulamin promocji dla konsumentów oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą ”Promocja HBO GO dla Samsung Members”

Źródło: własne

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona