Samsung GT-N5100 (Galaxy Note 7?) pojawia się w GLBenchmark - Tabletowo.pl

Samsung GT-N5100 (Galaxy Note 7?) pojawia się w GLBenchmark

Tabletowo.pl Samsung GT-N5100 (Galaxy Note 7?) pojawia się w GLBenchmark Nowości Plotki / Przecieki Samsung

Plotki dotyczące Samsunga GT-N5100 od trzech miesięcy powracają do nas jak bumerang. We wrześniu urządzenie otrzymało certyfikat WiFi, w październiku – DLNA, a na początku grudnia wieści na jego temat można było znaleźć w sieci dzięki benchmarkowi NenaMark. Dziś kolejne spekulacje zawdzięczamy innemu benchmarkowi – GLBenchmark.

Według najnowszych informacji, Samsung GT-N5100, ma zostać wyposażony w czterordzeniowy procesor Samsung Exynos 4412 o częstotliwości taktowania 1,6GHz, system operacyjny Android 4.1.2 (choć w momencie oficjalnej prezentacji może być 4.2 – kto wie) oraz wyświetlacz – najprawdopodobniej 7-calowy (choć nie zdziwiłabym się, gdyby jednak był np. 8-calowy – w końcu Samsung lubi nietypowe przekątne, co wielokrotnie udowadniał) – o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Jak łatwo zauważyć, pokrywają się z poprzednimi spekulacjami.

Wiele wskazuje na to, że GT-N5100 jest kodową nazwą Samsunga Galaxy Note 7, który ma stanąć w szranki przede wszystkim z takimi modelami, jak Nexus 7 czy iPad mini. Dotychczas wszystkie urządzenia koreańskiego koncernu z rysikiem S Pen pochodziły z serii „N”, więc i tym razem powinno być podobnie. Dla przypomnienia, 5,3-calowy Galaxy Note nosił nazwę GT-N7000, 5,5-calowy Galaxy Note – GT-N7100, natomiast Galaxy Note 10.1 – GT-N8000.

Kiedy premiera Samsunga Galaxy Note 7? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na CES 2013 w Las Vegas lub MWC 2013 w Barcelonie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona