Czyżby Samsung naśmiewał się z problemów z ekranami w Google Pixel 2 XL? | Tabletowo.pl

Czyżby Samsung naśmiewał się z problemów z ekranami w Google Pixel 2 XL?

Dołącz do dyskusji 0

Jak wynika z pierwszych deklaracji, Pixele drugiej generacji sprzedają się dwa razy lepiej niż pierwszej. Może to trochę dziwić, ponieważ tegoroczne modele mają wiele problemów, na przykład z ekranami. Samsung postanowił to chyba wykorzystać i przypomnieć, że wyświetlacze w jego flagowcach cieszą się świetnymi opiniami wśród recenzentów.

Amerykański oddział Samsunga opublikował na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube 30-sekundowy filmik, w którym przywołuje fragmenty recenzji amerykańskich testerów smartfonów. Dokładniej te, w których jest mowa o ekranach w Galaxy S8, Galaxy S8+ i Galaxy Note 8. Jak nietrudno się domyślić, wyświetlacze opisywane są w samych superlatywach i określane m.in. jako „najlepsze na świecie”, „niezwykłe”, „zachwycające”, „piękne”, a nawet… „seksi”.

Jeżeli o mnie chodzi, to nie wierzę, że to przypadek, iż film opublikowano właśnie teraz i to akurat na amerykańskim kanale. Według mnie jest to jednoznaczne wbicie szpili Google i wyśmianie problemów z ekranami w Pixel 2 XL, ponieważ Stany Zjednoczone to główny rynek docelowy dla koncernu z Mountain View. W tym miejscu przypomnę, że użytkownicy zgłaszają różne, na przykład efekt wypalania się paska z przyciskami funkcyjnymi Androida oraz „zaniebieszczanie” wyświetlanego obrazu nawet przy niewielkim odchyleniu.

Zgodzę się, że to niedopuszczalne, aby smartfon, kosztujący od 939 do 1049 euro, miał takie niedoróbki. Samsung powinien sobie jednak darować takie wycieczki w stronę Google, ponieważ jego Galaxy S8 i Galaxy S8+ także miały problemy z wyświetlaczami, a dokładniej z różowawą poświatą na panelach. Co prawda się z tym uporano, ale mimo wszystko coś takiego miało miejsce. Koreańczycy najwyraźniej mają jednak wyjątkowo krótką pamięć, skoro od razu wykorzystali okazję i wbili szpilę koncernowi z Mountain View.

Polecamy również:

Pixel 2 nie jest tak solidny, jak byśmy oczekiwali. W dodatku skrywa kilka innych niespodzianek

Źródło: Samsung Mobile USA

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona