Samsung Galaxy Tab coraz bliżej. Wkrótce w sieci Vodafone 17

Samsung Galaxy Tab coraz bliżej. Wkrótce w sieci Vodafone

Samsung Galaxy Tab

Im bliżej oficjalnej prezentacji Samsunga Galaxy Tab, tym coraz więcej przecieków z jego udziałem trafia do sieci. Tym razem w internecie pojawił się screen potwierdzający, że już niebawem tablet ten będzie można znaleźć w sprzedaży u amerykańskiego operatora Vodafone. Niestety, nie znamy jego ceny, ani data wypuszczenia na półki sklepowe.

Wszystko powoli zaczyna się składać w jedną całość. Z poprzednich informacji wynika, że premiera tabletu Samsunga będzie miała miejsce bo na targach IFA w Berlinie, trwających od 3 do 8 września. Natomiast jeszcze wcześniej informowałam, że Galaxy Tab trafi do sprzedaży w amerykańskiej sieci Verizon.

Nieoficjalna specyfikacja Samsunga Galaxy Tab P1000 jest bardzo obiecująca. Zawiera przede wszystkim dotykowy ekran o przekątnej 7-cali, aparat o rozdzielczości 3,2 Mpix, kamerkę do połączeń wideo, WiFi, 3G, 16GB pamięci wewnętrznej oraz baterię o pojemności 4000 mAh. Sercem urządzenia kontrolowanego przez system Google Android 2.2 Froyo będzie procesor o częstotliwości taktowania 1,2 GHz.

Źródło