Samsung Galaxy Tab 8.9 z 3G w sklepach w połowie sierpnia? | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 8.9 z 3G w sklepach w połowie sierpnia?

Dołącz do dyskusji 0

Dla wszystkich osób czekających na sklepową premierę średniego tabletu Samsunga, Galaxy Tab 8.9, mam dobrą wiadomość. Urządzenie pojawiło się w przedsprzedaży na brytyjskim Amazon, co oznacza, że już niebawem będzie go można fizycznie dostać – oczywiście w wybranych państwach świata i pewnie nie od razu w Polsce.

Data dostępności sprzętu na Amazon.co.uk przewidziana jest na 12 sierpnia, czyli już za kilka dni. Ciekawa jest jednak cena modelu, która… za wersję z 3G+WiFi (nie wiadomo ile pamięci – 16GB czy 32GB) wynosi aż 605 funtów (w przeliczeniu dużo za dużo – 2795 złotych). Warto przypomnieć, że jakiś czas temu tablet pojawił się na niemieckim Amazonie w cenie… 606 euro (16GB, 3G, WiFi).

Tak więc w dalszym ciągu obowiązuje przelicznik 1 euro = 1 funt = 1 dolar. Szkoda, że nie możemy tu dopisać po znaku równości polskiej złotówki… Wtedy ceny tabletów na pewno by nas zadowoliły.

Jakiś czas temu Samsung informował, że Galaxy Tab 8.9 trafi do sprzedaży w Polsce w wakacje – a te, jak wiemy, kończą się wraz z końcem sierpnia (chyba, że Samsung miał na myśli studenckie wakacje…). Zapytaliśmy producenta czy w dalszym ciągu jest to aktualne – w odpowiedzi otrzymaliśmy niezbyt satysfakcjonującą formułkę:

Niedługo przekażemy więcej szczegółów na ten temat. Prosimy o jeszcze troszkę cierpliwości

A tymczasem, skoro już jesteśmy przy rodzimym rynku, przypomnę, że Galaxy Tab 10.1 z 3G jest już dostępny w sprzedaży.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona