Ważne

Samsung Galaxy Tab 8.9 w wakacje w Polsce

Jeśli jesteście zwolennikami tabletów z ekranami 8,9″, których na rynku jest jak na lekarstwo, na pewno ucieszycie się z informacji, którą dla Was zdobyliśmy. O tym, że Samsung Galaxy Tab 10.1 trafi do sprzedaży w Polsce pod koniec czerwca już wiemy, a kiedy będzie można kupić jego mniejszego brata – Galaxy Tab 8.9?

Zapytaliśmy o to polski oddział Samsunga, który chętnie udzielił odpowiedzi – czy satysfakcjonującej, to się zaraz przekonamy. Tablet Galaxy Tab 8.9 pojawi się na polskich półkach sklepowych w wakacje. Jak widzicie na poniższym screenie, dokładna data nie jest jeszcze znana.


Trzeba jednak zauważyć, że “w wakacje” też nie jest zbyt konkretnym określeniem. Zaczynają się one już na dniach – pod koniec czerwca – a kończą… w zależności czy mówimy o szkołach do poziomu średnich, czy o studiach. Tak więc debiutu tego tabletu Samsunga możemy się spodziewać między lipcem a wrześniem (końcówki czerwca raczej nie biorę pod uwagę). Gdy uda nam się uzyskać dokładniejsze informacje – na pewno damy znać.

Tymczasem jeśli chcecie sobie przypomnieć parametry techniczne Galaxy Tab 8.9 – zapraszam do tego wpisu.

źródło: własne

Komentarze

  • Elektri

    Już wypowiadałem się na temat wiedzy SAMSUNG Polska a konkretnie wiedzy hotline…
    Jak zobaczę, to uwierzę…

    Że to o wakacje 2011 chodzi…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona