Samsung Galaxy Tab 3 z Full HD ujrzy światło dzienne na MWC 2013? - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 3 z Full HD ujrzy światło dzienne na MWC 2013?

W moim mniemaniu Samsung jest jednym z najbardziej nieprzewidywalnych producentów tabletów. W jego ofercie znajduje się mnóstwo urządzeń, przez co można sądzić, że koreański koncern stosuje się do zasady „dla każdego coś miłego”, a może… „im więcej, tym lepiej”?. Jakkolwiek by nie było, trudno przewidzieć ile i jakie modele szykuje do prezentacji na targach MWC 2013 w Barcelonie. Według dzisiejszych, najnowszych spekujacji, w stolicy Katalonii możemy poznać Samsunga Galaxy Tab 3 z 8-calowym ekranem Full HD.

Ośmiocalowy wyświetlacz… coś Wam to mówi? Jeśli uważnie śledzicie informacje z tabletowego świata – powinno. Na myśl powinien Wam przyjść Samsung Galaxy Note 8.0, o którego parametrach technicznych pisaliśmy ledwie kilkanaście godzin temu. Dziś pojawiły się plotki, jakoby w Barcelonie miał zadebiutować inny tablet – owszem, 8-calowy, ale z ekranem Full HD (Note 8.0 ma mieć 1280×800 pikseli).

I teraz pojawia się pytanie: jaki tablet ostatecznie zaprezentuje Samsung – Galaxy Note 8.0 z 1280 x 800 pikseli i rysikiem S Pen czy Galaxy Tab 3 (nazwa umowna) z ekranem Full HD – a może jego matryca nie będzie miała 8″, a 7″? A może zadebiutują oba modele, analogicznie do sytuacji sprzed roku, kiedy to na jednej imprezie poznaliśmy Galaxy Tab 2 10.1 i Galaxy Note 10.1, które – w lutym – niewiele się od siebie różniły (później ten drugi zyskał czterordzeniowy procesor)?.

Oba scenariusze są równie prawdopodobne. Wszystko stanie się jasne za nieco ponad miesiąc.

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona