Samsung Galaxy Tab 10.1v w sprzedaży od 26 kwietnia - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 10.1v w sprzedaży od 26 kwietnia

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 10.1v w sprzedaży od 26 kwietnia Nowości Samsung

Coraz więcej tabletów internetowych, dotychczas znanych jedynie z targów technologicznych (czyli dla „zwykłych śmiertelników” tabletów wirtualnych), trafia do sprzedaży. Wśród nich jest Samsung Galaxy Tab 10.1v, czyli nieco starsza wersja 10,1-calowej wersji tego urządzenia (mającej być odpowiedzią na iPada 2).

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Samsung Galaxy Tab 10.1v pojawi się w australijskiej sieci Vodafone 4 maja w cenie 729 dolarów. Okazuje się jednak, że tablet będzie można kupić tydzień wcześniej – od 26 kwietnia w Portugalii u tego samego operatora. Bez umowy będzie kosztował 590 euro (w przeliczeniu 2325 złotych).

Czas na różnice pomiędzy obiema wersjami tabletu Samsunga. Galaxy Tab 10.1v jest grubszy od następcy, nie posiada slotu kart microSD oraz ma aparat o rozdzielczości 8 Mpix zamiast 3 Mpix, nagrywający wideo w jakości Full HD (1080p) zamiast HD (720p). Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

A ja i tak czekam na europejską premierę nowszej wersji tego tabletu – Samsunga Galaxy Tab 10.1. Według wcześniejszych informacji, ma ona nastąpić na początku lata. Na razie jednak nie wiadomo jaka będzie jego cena…

źródło, Vodafone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona