Samsung Galaxy Tab 10.1v za 729 dolarów - Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 10.1v za 729 dolarów

Tabletowo.pl Samsung Galaxy Tab 10.1v za 729 dolarów Nowości

Bo z tabletami Samsunga było tak… i tu można by zacząć opowiadać długą historię tego, jak Samsung zaprezentował na MWC 2011 Galaxy Tab 10.1v (v mu przypisano po kilku tygodniach), który po premierze iPada 2 wcale nie okazał się tak rewelacyjny, jak się wszyscy spodziewali… i w końcu Samsung przedstawił praktycznie ten sam tablet, tylko że z nieco zmienioną specyfikacją i mający rzekomo skutecznie rywalizować z iPadem 2 – w tym przypadku mowa o Galaxy Tab 10.1. W końcu poznaliśmy cenę pierwszego z modeli – Samsunga Galaxy Tab 10.1v.

Niedługo po premierze odmienionego Galaxy Tab 10.1 pojawiły się informacje, że stara wersja trafi do Europy w sieci Vodafone. I faktycznie, tak właśnie się dzieje. W australijskim oddziale tego operatora będzie można kupić Galaxy Tab 10.1v od 4 maja. Cena modelu to 729 dolarów.

Czym różnią się od siebie obie wersje tabletu Samsunga? Galaxy Tab 10.1 jest cieńszy, posiada slot kart microSD (którego „v” nie ma) oraz ma aparat o rozdzielczości 3 Mpix zamiast 8 Mpix, nagrywający wideo w jakości HD (720p) zamiast Full HD (1080p). Pozostałe parametry techniczne obu modeli są takie same – na ich temat więcej przeczytacie między innymi tu i tu.

Osobiście jestem bardzo ciekawa ceny nowszej (cieńszej) wersji tabletu, czyli Galaxy Tab 10.1. Myślicie, że ile będzie trzeba za niego zapłacić? Według naszych informacji, urządzenie ma trafić do sprzedaży w Europie przed wakacjami.

źródło, Vodafone

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona