Samsung Galaxy Tab 10.1 też dostanie Ice Cream Sandwich | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 10.1 też dostanie Ice Cream Sandwich

Dołącz do dyskusji 0

tablet samsung android ice cream sandwich

Powoli zaczyna się potwierdzać to, o czym pisaliśmy jeszcze przed premierą najnowszej wersji Androida – Ice Cream Sandwich, że większość tabletów, których jednostką centralną jest Tegra 2, otrzyma aktualizację googlowskiej platformy do „lodowej kanapki”. Wiemy już, że Ice Cream Sandwich na pewno zagości na Motoroli Xoom, Asusie Eee Pad Transformer oraz Acerze Iconia Tab A500. Dziś dowiedzieliśmy się, że posiadacze kolejnego urządzenia będą się mogli cieszyć z AICS – mowa o Samsungu Galaxy Tab 10.1.

Tradycyjnie trudno przewidzieć datę rozpoczęcia procesu aktualizacji – nie tylko w przypadku tabletu Samsunga, ale także wszystkich pozostałych modeli. Trzeba jednak zauważyć, że na pewno nastąpi to kilka tygodni po rynkowej premierze pierwszego urządzenia z Androidem Ice Cream Sandwich na pokładzie, czyli Samsungiem Galaxy Nexus, a to ma nastąpić na początku listopada.

Można więc śmiało stwierdzić, że – jak już wspominałam w jednym z poprzednich wpisów – aktualizacja tabletów do Ice Cream Sandwich może się rozpocząć najwcześniej w grudniu, a momentem najbardziej prawdopodobnym jest jednak początek 2012 roku.

Nie zmienia to faktu, że kolejny producent potwierdza zamiar udostępnienia najnowszej wersji systemu Android dla swojego tabletu, co nas niewątpliwie bardzo cieszy.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Mediaexpert - przeceny!
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona