Samsung Galaxy Tab 10.1 otrzymał aktualizację do wersji Android 4.0.4 ICS | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Tab 10.1 otrzymał aktualizację do wersji Android 4.0.4 ICS

Dołącz do dyskusji 0

Właśnie dotarła do nas informacja, że tablet Samsung Galaxy Tab 10.1 otrzymał aktualizację oprogramowania do wersji Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich. Mogą ją pobrać i zainstalować wszyscy posiadacze polskich modeli GT-P7510.

Podstawowa, opatrzona numerem 4.0, wersja systemu została udostępniona przez producenta pod koniec ubiegłego miesiąca, ale nie dotarła do wszystkich użytkowników. Tym razem będzie inaczej, ponieważ aktualizacja jest dedykowana Galaxy Tabom 10.1 zakupionym na terenie Polski. Jeżeli tablet jeszcze nie poinformował Was o dostępności nowej wersji oprogramowania, dajcie mu chwilę lub spróbujcie uruchomić ponownie. Pojawienie się aktualizacji na terenie całego kraju może zająć nawet kilka dni.

Jeżeli chodzi o zmiany wprowadzone w Androidzie 4.0.4, możecie spodziewać się tradycyjnych poprawek wydajności, optymalizacji oraz udoskonalonego działania podstawowych funkcji, które fabrycznie zawarto w tej wersji systemu operacyjnego. Na tabletach wciąż będziecie widzieć znaną i (nie)lubianą nakładkę graficzną TouchWiz UX, Samsung nie zrezygnował wyróżniania swoich produktów w ten sposób (co ostatecznie doprowadziło go do przegranej w sądzie i ponad miliardowej kary). Dajcie znać w komentarzach, jak zaktualizujecie swoje maszyny.

Wideorecenzję tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 przygotowaną przez Tomasza Gałeckiego znajdziecie tutaj. Miłej lektury!

via Twitter

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona