Samsung aktualizuje tablet Galaxy Tab 10.1 do Androida 4.0 - Tabletowo.pl

Samsung aktualizuje tablet Galaxy Tab 10.1 do Androida 4.0

Tabletowo.pl Samsung aktualizuje tablet Galaxy Tab 10.1 do Androida 4.0 Nowości Samsung

Posiadaczy tabletów Samsunga powoli zaczyna irytować brak dostępności Androida 4.0 dla ich urządzeń. Wcale się więc nie zdziwię, jeśli pod tym wpisem pojawi się mnóstwo komentarzy typu „wreszcie!”, bo koreański koncern kazał nam naprawdę długo czekać na „lodową kanapkę” i co jakiś czas odwlekał jej pojawienie się. Dziś wreszcie otrzymaliśmy informację, że Android Ice Cream Sandwich został udostępniony użytkownikom tabletu Samsung Galaxy Tab 10.1 P7500 (3G).

Ale, żeby nie było tak pięknie, aktualizacja – na chwilę obecną – dostępna jest w wybranych krajach. Mogą ją pobrać mieszkańcy Włoch, Austrii, Belgii, Francji, Niemczech, Węgrzech, Wielkiej Brytanii oraz Hiszpanii ze str0ny SamMobile Firmware lub wyczekiwać komunikatu na tablecie o dostępności Androida 4.0 OTA (over the air). Kiedy przyjdzie pora na Polskę? A może już jest, a o tym nie wiemy? Użytkownicy Galaxy Tab 10.1 – dajcie znać w komentarzach.

Do końca lipca aktualizację do Androida Ice Cream Sandwich miały otrzymać następujące tablety Samsunga: GT-P6210 Galaxy Tab Plus 7.0 (WiFi), GT-P6200 Galaxy Tab Plus 7.0 (3G), GT-P6810 Galaxy Tab 7.7 (WiFi), GT-P6800 Galaxy Tab 7.7 (3G), GT-P7310 Galaxy Tab 8.9 (WiFi) oraz GT-P7300 Galaxy Tab 8.9 (3G). Część z nich już dostała, ale wciąż czekamy na kolejne informacje o pojawieniu się aktualizacji dla kolejnych modeli. Najważniejsze, że wreszcie coś się w tej kwestii ruszyło.

Recenzję Androida 4.0.4 ICS na tablecie Samsung Galaxy Tab 7.7, napisaną przez naszego Czytelnika, znajdziecie pod tym adresem.

Dzięki Adam za info! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona