Długo nie czekaliśmy – oto Samsung Galaxy S9+ na renderach | Tabletowo.pl

Długo nie czekaliśmy – oto Samsung Galaxy S9+ na renderach

Dołącz do dyskusji 0

Przed kilkoma godzinami podzieliłem się z Wami świeżutkimi renderami Galaxy S9. Napisałem wówczas, że niespecjalnie mnie one ekscytują i czekam na grafiki, przedstawiające Galaxy S9+. Jak się okazuje, nie musiałem czekać długo, ponieważ właśnie wylądowały one w sieci.

Także i tym razem rendery powstały przy udziale @OnLeaks. Z przodu smartfon jest dość nudny, ponieważ przypomina – a wręcz jest kopią – Galaxy S8+. Jak podaje serwis źródłowy, urządzenie zostanie wyposażone w wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala i będzie miało wymiary 157,7×73,8×8,5 mm. Poprzednik ma nieco większy, bo 6,2-calowy ekran i mierzy 159,5×73,4×8,1 mm.

Najwięcej jednak „dzieje” się na pleckach Galaxy S9+. Poniższe rendery potwierdzają bowiem obecność podwójnego aparatu. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, „oczka” umieszczone są jedno pod drugim, a nie obok siebie, jak w Galaxy Note 8. Na prawo od pierwszego znajdą się dioda doświetlająca i pulsometr, natomiast bezpośrednio pod drugim czytnik linii papilarnych.

Przy okazji warto przypomnieć, że według innego, wiarygodnego leakstera, Evana Blassa, Galaxy S9+ – oprócz podwójnego aparatu głównego – zostanie wyposażony również w 6 GB RAM. Galaxy S9 dostanie z kolei pojedynczy aparat na pleckach i „tylko” 4 GB RAM. Pojawiają się też głosy, że Samsung wyposaży któryś z modeli w 512 GB pamięć UFS, którą niedawno zaczął produkować, aczkolwiek moim zdaniem jest to dość mało prawdopodobne. Jeżeli już, to być może na rynku pojawi się jakaś ekskluzywna wersja Galaxy S9+. W „podstawie” oba flagowce mają oferować 64 GB pamięci wbudowanej.

Więcej na temat Galaxy S9 i Galaxy S9+ dowiecie się z podlinkowanego poniżej artykułu. Z kolei rendery Galaxy S9 znajdziecie >w tym artykule<.

Polecamy również:

Samsung uchyli rąbka tajemnicy na temat Galaxy S9 i Galaxy S9+ już w styczniu, na targach CES 2018

Źródło: My Smart Price

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona