Fot: Samsung

Wraz z Galaxy S8 debiutują nowe covery i akcesoria. Jest w czym wybierać

Samsungi Galaxy S8 i Galaxy S8+ już poznaliśmy i to na wylot. Telefony wejdą do dystrybucji niemal „na dniach”. Czymże jednak jest nowoczesny smartfon bez wielu przydatnych akcesoriów, które potrafią rozbudować jego funkcjonalność, prawda? Na szczęście i na tym polu miłośnicy ósmej Galaktyki będą mieć wiele możliwości do wyboru.

Rozpocznijmy od coverów, bowiem ich wybór jest bardzo różnorodny, w efekcie czego każdy z Was powinien znaleźć tutaj coś dla siebie. O sporej ilości coverów informowaliśmy Was jeszcze przedpremierowo, jednak teraz wreszcie możemy pokazać Wam wygląd poszczególnych akcesoriów na oficjalnych grafikach. Warto tu dopowiedzieć, że na swojej stronie Samsung nie podaje cen, jednak raz jeszcze podpowiemy Wam, że i ten przeciek opisywaliśmy już na łamach Tabletowo ;)

Clear View Standing Cover

Fot: Samsung

Rozkładany case, dzięki któremu wygodnie będziecie mogli oglądać – przykładowo – YouTube’a, bądź filmy. Akcesorium dostępne jest w sześciu wersjach kolorystycznych. Jest to de facto przezroczysta, matowa pokrywa, która działa również jako regulowany stojak. Producent deklaruje także, że z użyciem gadżetu można włączać oraz przełączać kolejne utwory muzyczne bez konieczności ciągłego odblokowywania wyświetlacza.

LED View Cover

Fot: Samsung

Case, wykorzystujący diody LED, nie jest w świecie mobilnym niczym nowym, jednak jest to bardzo użyteczne akcesorium. LED View Cover będzie umożliwiał sterowanie garścią funkcji telefonu bez konieczności wyciągania go z etui. Można przykładowo wyłączać, bądź też włączać alarmy, lub też odrzucać połączenia za pomocą funkcji przesuwania po pokrywie. Gadżet oddaje także 54 ikony, które pomogą Wam w pełni wykorzystać jego potencjał.

Clear Cover

Fot: Samsung

Case wyróżnia się zaledwie 8 mm grubości, przez co może wydać się całkiem ciekawą opcją dla tych wszystkich, którzy chcą umiejętnie zabezpieczyć swój smartfon, a jednocześnie nie chcą robić z niego przysłowiowej cegły ;)

Alcantara Cover

Fot: Samsung

Etui wykonane z materiału Alcantara, które w wyglądzie podobne jest do skóry zamszowej. Producent informuje, że akcesorium ma wyróżniać się dobrą trwałością i żywotnością, a także odpornością na różnego rodzaju plamy.

Silicone Cover

Fot: Samsung

Standardowy, silikonowy cover, z tym że posiada miękkie wnętrze z mikrofibry, które dodatkowo ma zabezpieczać smartfon. Żeby przez przypadek nie stało się mu nic złego ;)

2Piece Cover

Fot: Samsung

Dość specyficzna forma zabezpieczenia telefonu, która chroni tylko jego górną oraz dolną część, czyli miejsca najbardziej podatne na szkody podczas upadków. Atutem takiego rozwiązania jest to, że cały czas możemy do pewnego stopnia wyeksponować nasz telefon, żeby znajomi nie zapomnieli ani na moment, jaką komórkę posiadamy ;) Akcesorium będzie dostępne w pięciu wersjach kolorystycznych.

Keyboard Cover

Fot: Samsung

Akcesorium genialne w swojej prostocie. Dzięki niemu Galaxy S8 zyskuje fizyczną klawiaturę, na której zapewne wielu z Was będzie pisało się o wiele bardziej komfortowo, aniżeli na klasycznej klawiaturze ekranowej. Gdybym kiedyś kupował Galaxy S8, nie zawahałbym się ani przez moment nad dokupieniem Keyboard Cover.

Wireless Charger Convertible

Fot: Samsung

Nowa, bezprzewodowa ładowarka. Wystarczy położyć na niej telefon i patrzeć, jak procent naładowania baterii rośnie w oczach. Samsung informuje, że ładowarka pełni też funkcję podkładki bądź stojaka, na który można położyć telefon i korzystać z niego dalej, na przykład oglądając film. Produkt będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

Battery Pack

Fot: Samsung

Opisywaliśmy już dla Was powerbank od Samsunga. Warto tu tylko przypomnieć, że ma on posiadać pojemność 5100 mAh, wspierać szybkie ładowanie oraz występować w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i niebieskiej.

źródło: Samsung