Reklama

Samsung Galaxy S8 może dostać tryb ,,Beast Mode”

Dzięki niemu będzie można zwiększyć wydajność urządzenia

Mimo próśb Koreańczyków, by do sieci nie wypływały żadne nowe informacje na temat Samsunga Galaxy S8, to i tak, co jakiś czas, można przeczytać garść kolejnych plotek o najnowszym flagowcu Samsunga. Tym razem, pojawiły się informacje dotyczące nowego trybu ”Beast Mode”, który może znaleźć się na pokładzie galaktycznej ósemki.

Reklama

Koreańczycy złożyli wniosek o zastrzeżenie nowej nazwy – Beast Mode – co może wskazywać na to, że będzie to nowa funkcja, która prawdopodobnie wyląduje na Samsungu Galaxy S8. Niestety brak jakichkolwiek innych informacji na ten temat, skłania nas do zastanowienia się nad sensem wprowadzenia takiego trybu. Wniosek jest tylko jeden – kolejny flagowiec z linii S, może dostać nowy tryb zwiększonej wydajności. Niestety na dzień dzisiejszy nie wiemy na jakiej zasadzie miałoby to działać, ale najprawdopodobniej będzie uruchamiać się wtedy, gdy będziemy potrzebowali większej mocy urządzenia.

Beast Mode w Samsungu Galaxy S8

Z pozostałych informacji wynika, że najnowsza galaktyczna ósemka dostanie Snapdragona 835 lub Exynosa 8895. Podobno najmocniejsza wersja zostanie wyposażona w 6 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni na pliki użytkowika. Ostatnio zrodziły się także plotki, iż Samsung może zrezygnować z czytnika linii papilarnych na froncie urządzenia, a w zamian za to, zostanie on umiejscowiony na tylnej obudowie.

Ile z tych doniesień się potwierdzi? Tego nie wiemy, ale zapewne do samego debiutu, który może nieco się opóźnić, jeszcze nie jeden raz usłyszymy o Samsungu Galaxy S8.

Na grafice wyróżniającej koncept Samsunga Galaxy S8

Źródło: Sammobile