Samsung Galaxy S6 będzie mieć wygięty ekran z dwóch stron? 18

Samsung Galaxy S6 będzie mieć wygięty ekran z dwóch stron?

Ostatnio pisałem Wam o projekcie Zero, czyli Samsungu Galaxy S6. Jeszcze musimy na niego trochę poczekać, ale oczywiście już teraz zapowiada się znakomicie, a plotek i przecieków będzie z każdym tygodniem coraz więcej. Jedna z nich mówi, że będzie on mieć zakrzywiony ekran, jak Galaxy Note Edge, ale z dwóch stron!

Analityk z IHD Technology, Jerry Kang twierdzi, że Samsung pójdzie za ciosem, jeśli chodzi o zakrzywione ekrany i Samsung Galaxy S6 będzie wyposażony w taki właśnie wyświetlacz. Jednak zamiast z wykrzywienia go tylko z jednej strony, S6 będzie korzystać z wygiętego po obydwóch stronach ekranu YOUM. Rozwiązałoby to problem, który towarzyszy Edge, czyli czy zarówno osoby lewo, jak i praworęczne mogą z niego wygodnie korzystać. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zastosowaniu takiego ekranu w codziennym użyciu, to zobaczcie informacje o Galaxy Note Edge.

Na razie możemy się tylko zastanawiać, czy takie rozwiązanie byłoby dobre w podczas codziennej pracy. Sam obawiam się tego, że często niechcący naciskałbym zakrzywione części wyświetlacza. A Waszym zdaniem taki ekran byłby dobrym wyjściem w na co dzień?