Wiko VIEW

Samsung Galaxy Note Edge – infografika przedstawiająca możliwości zakrzywionego notatnika

Nowy elektroniczny notatnik z zakrzywionym ekranem to wariacja Note 4. Oba modele zadebiutowały podczas tej samej konferencji na IFA w Berlinie. Dla opinii publicznej nowość koreańskiego koncernu wywołała multum spekulacji. I nic dziwnego, że model ten jest na ustach dziennikarzy świata Tech. Swego rodzaju to krok naprzód. Z tej okazji Samsung postanowił lepiej zareklamować swoje niesamowite dziecko.

Na oficjalnym blogu południowokoreańskiego giganta, umieszczona została infografika przedstawiająca możliwości bocznego ekranu oraz nakładki Revolving UX. Tym samym osoby, które jeszcze nie zaznajomiły się z nowościami, mają okazje nadrobić zaległości. Grafiki dokładnie przedstawiają funkcje, jakie posiada dodatkowy panel. Osoby, które z jakichś powodów nie zdołały zaznajomić się z umiejętnościami Note’a Edge, zapraszam do krótkiej instrukcji w formie galerii.

Poniżej zdjęcia klikalne, do powiększenia:

Komentarze

  • LCD

    Heh, zapomnieli o powiększeniu powierzchni roboczej przez przeniesienie tam niektórych kontrolek sterowania (jak w wypadku video).

  • Marcin Wojciechowski

    Zupełnie nie rozumiem takiego rozwiązania. To jakiś średnio przydatny bajer. Samsung zamiast dać z powrotem radio FM wstawia tego typu wynalazki chyba tylko dlatego, żeby się jakoś tam wyróżniać.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona