Samsung Galaxy S20+ BTS Edition smartphone
Samsung Galaxy S20+ BTS Edition (źródło: Samsung)

Samsung Galaxy S20+ dostępny w nowej, fioletowej wersji dla fanów K-pop

Edycje specjalne to w branży smartfonów nic nadzwyczajnego. Producenci często podejmują współpracę z różnymi markami, aby trafić do ściśle określonej grupy klientów (zob. Galaxy Z Flip Thom Browne). Nowe wersje Samsunga Galaxy S20+ i słuchawek bezprzewodowych Galaxy Buds+ zostały stworzone dla fanów K-popu i południowokoreańskiej grupy BTS.

Reklama

Większości z Was nazwa BTS prawdopodobnie prędzej kojarzy się z nadajnikami operatorów komórkowych niż z zespołem, który wykonuje muzykę z gatunku K-pop. Grupa BTS jest jednak szalenie popularna (niektóre jej klipy w serwisie YouTube mają po kilkaset milionów wyświetleń) i również w Polsce ma swoich fanów.

Ich społeczność z pewnością się więc ucieszy z tej premiery i niektórzy prawdopodobnie nawet rozważą zakup specjalnej edycji Samsunga Galaxy S20+ (5G) i słuchawek Galaxy Buds+.

Reklama

Samsung Galaxy S20+ (5G) BTS Edition

Smartfon zwraca na siebie uwagę przede wszystkim przez swój fioletowy kolor. Sporo go również na słuchawkach bezprzewodowych, zarówno na etui, jak i samych Budsach. W dodatku na obu urządzeniach znalazły się akcenty w postaci serduszek, oczywiście także fioletowych.

Galaxy S20+ BTS Edition jest dostępny zarówno w wersji bez, jak i z modemem 5G. Na smartfonie fabrycznie preinstalowano motywy inspirowane zespołem BTS oraz platformę społecznościową dla fanów o nazwie Weverse.

Nabywcy Galaxy S20+ (5G) BTS Edition dostaną też w prezencie dekoracyjne naklejki, co pozwoli im jeszcze bardziej spersonalizować swoje urządzenia, a także fotokartki ze zdjęciami członków zespołu BTS.

Do słuchawek bezprzewodowych Galaxy Buds+ BTS Edition również będą dodawane podobne gratisy.

Samsung Galaxy Buds+ BTS Edition TWS earphones
Samsung Galaxy Buds+ BTS Edition (źródło: Samsung)

Pod względem specyfikacji zarówno smartfon, jak i słuchawki bezprzewodowe są dokładnie takie same, jak edycje „zwyczajne”, nie brandowane.

Samsung Galaxy S20+ (5G) BTS Edition – dostępność

Przedsprzedaż nowej edycji flagowego smartfona Samsunga rozpocznie się 15 czerwca 2020 roku ekskluzywnie na platformie Weverse. Od 19 czerwca Galaxy S20+ (5G) BTS Edition i Galaxy Buds+ BTS Edition będą dostępne również na oficjalnej stronie internetowej producenta.

Powyższe informacje dotyczą wyłącznie Korei Południowej i Stanów Zjednoczonych. Samsung podaje jednak, że urządzenia z serii BTS Edition będą szeroko dostępne od 9 lipca 2020 roku.

Na razie nie wiadomo, czy trafią one również do Polski, ale Samsung wspomina o globalnej dostępności, więc nie jest to wykluczone.