Fani Juventusu właśnie zyskali kolejny powód, by rozważyć zakup Samsunga Galaxy S10

Limitowane edycje smartfonów nie są w branży mobilnej niczym nowym, jednak z pewnych względów wiele firm upodobało sobie raczej współpracę z producentami samochodów, a nie klubami sportowymi. Na tym tle pozytywnie wyróżnia się Samsung, który właśnie przedstawił owoc swojej współpracy ze Starą Damą.

Juventus Turyn od kilku dobrych lat wraca na należne mu miejsce. Klub, który nadal wiele osób kojarzy zapewne z dzieciństwa z Alessandro Del Piero, to nie tylko poważny gracz na arenie europejskiej, ale także i spore grono oddanych fanów. Dzięki porozumieniu Samsunga z władzami klubu, do sprzedaży trafia właśnie limitowana edycja o dumnie brzmiącej nazwie Samsung Galaxy S10 Juventus Special Edition, która może zainteresować wielu fanów La Vecchia Signora.

Reklama
Samsung Galaxy S10 Juventus Special Edition, fot za: Phoneradar

Producent nie ograniczył się wyłącznie do instalacji paru prostych tapet z herbem klubu. Należy pochwalić Koreańczyków za dodanie klubowych aplikacji, jak Juventus Virtual Reality czy Juventus TV. Ucieszy Was także bezpłatny abonament na te usługi do końca sezonu 2018/19. Oczywiście nie mogło zabraknąć dedykowanych motywów, które także są dostępne już po pierwszym uruchomieniu smartfona. Limitowana edycja Galaxy S10 dostępna jest w kolorze czarnym, a jej rynkowa wycena to 929 euro.

iPhone’y są nudne, dlatego Samsungi z serii Galaxy S10 będą sprzedawać się świetnie

Dla zasady należy dopowiedzieć, że specyfikacja techniczna nie uległa żadnym zmianom względem pierwowzoru. Całość napędza Exynos 9820 z Mali G76 MP12, mamy tu 6,1-calowy ekran Infinity-O z rozdzielczością QHD+, który wykorzystuje dobrodziejstwa matrycy AMOLED. Całość zamyka nam 8 GB RAM, 128 GB na dane użytkownika oraz nowy, potrójny aparat główny, o którym szerzej możecie przeczytać tutaj.

źródło: Phoneradar