Film, który nie miał prawa przedostać się do sieci: Samsung Galaxy S10 i składany Galaxy F na wideo promocyjnym

Samsung pokazał już, jak wygląda ekran Infinity Flex, który zostanie użyty w modelu składanego smartfona. Jednak nie widzieliśmy jeszcze na oczy gotowego urządzenia, gdyż egzemplarz pokazowy, obecny na konferencji tego producenta w październiku, miał na sobie coś w rodzaju dodatkowej obudowy, która skrywała rzeczywisty wygląd prototypu. Oficjalny film Samsunga, który przedostał się do sieci, daje nam możliwość rzucenia okiem na niecodzienny projekt tego urządzenia.

Oficjalnie do niczego nie doszło. Jednak zespół Samsunga z Wietnamu nie dopilnował jednej rzeczy – film ze zwiastunem nadchodzącej konferencji Galaxy Unpacked pojawił się na chwilę na kanale YouTube firmy. Niedługo później został usunięty, ale ten krótki moment wystarczył, by dociekliwi jutuberzy skopiowali go i udostępnili gdzie indziej.

W klipie widzimy zarówno smartfon Galaxy S9, jak też szereg urządzeń, których Samsung nie ma jeszcze w swoim portfolio. I możliwe, że niektórych nie będzie miał – na przykład wielki ekran sterowany gestami albo moduł ultrasonografu doczepianego do smartfona, wyglądają naprawdę futurystycznie. Film jest po prostu wizją firmy dotyczącą naszej przyszłości i zastosowania w niej technologii.

Wzrok przyciąga jednak migawka z kobietą trzymającą w dłoniach składany smartfon. Ten projekt jest już na finiszu, i niewykluczone, że składany telefon Samsunga wygląda właśnie tak, jak na (nie)opublikowanym filmie.

„Przypadkowy wyciek” takiego materiału może być elementem planu marketingowego firmy, czego wykluczyć oczywiście się nie da. Dzięki tego typu nieoficjalnym przekazom coraz bardziej przyzwyczajamy się do myśli o składanych smartfonach, a o to chyba chodzi Samsungowi.

Bo wygląd Galaxy S10 nie robi chyba już na nikim aż takiego wrażenia, prawda?

Uczta dla oczu: rendery flagowych Samsungów Galaxy S10 i Galaxy S10+ we wszystkich wersjach kolorystycznych

dzięki Sammobile