Pierwszy raz mamy okazję zobaczyć Galaxy Note 9 na tak dokładnym renderze – jest na co popatrzeć | Tabletowo.pl

Pierwszy raz mamy okazję zobaczyć Galaxy Note 9 na tak dokładnym renderze – jest na co popatrzeć

Dołącz do dyskusji 0

Kilka tygodni temu mieliśmy okazję pooglądać sobie Galaxy Note 9 na renderach, lecz nie oddawały one w 100% tego, co oficjalnie zadebiutuje 9 sierpnia w Nowym Jorku. Teraz jednak doskonale wszystkim znany Evan Blass podzielił się z nami grafiką, która będzie promować nadchodzące urządzenie.

Od przodu Galaxy Note 9 jest bardzo podobny do Galaxy Note 8, aczkolwiek – o ile mnie wzrok nie myli – przynajmniej ramka pod wyświetlaczem w nowym modelu jest nieco węższa niż w poprzedniku. Smartfon wydaje się też nieco bardziej prostokątny, chociaż to już tylko wrażenie – trudno to stwierdzić ze 100% pewnością na podstawie jednej grafiki promocyjnej.

O wiele więcej ciekawego widać jednak na tyle Galaxy Note 9, choć – patrząc przez pryzmat wspomnianych renderów od @OnLeaks i @91mobiles – nie jest to już dla nas specjalną niespodzianką. Potwierdza się bowiem, że następca Galaxy Note 8 również zostanie wyposażony w podwójny aparat główny, aczkolwiek tym razem jedno oczko jest wyraźnie większe od drugiego. Czytnik linii papilarnych został natomiast przeniesiony poniżej, aby użytkownik przypadkowo nie palcował szybki, pokrywającej aparat.

Samsung Galaxy Note 9 z rysikiem S Pen (fot. @evleaks)

Na powyższej grafice widoczny jest również rysik S Pen, który – według dotychczasowych doniesień – ma być wyposażony w Bluetooth i oferować znacznie więcej funkcji niż poprzednie generacje (w tym m.in. możliwość sterowania multimediami w smartfonie). Co więcej, jest to pierwszy stylus w tak odważnym i żywym kolorze, i zdecydowanie może się to spodobać klientom.

CEO działu mobilnego Samsunga, DJ Koh, z Galaxy Note 9 w rękach (fot. Weibo)

Przy okazji warto przypomnieć, że – według nieoficjalnych doniesień – Galaxy Note 9 ma pojawić się na rynku w trzech konfiguracjach: 6 GB/128 GB, 8 GB/256 GB i 8 GB/512 GB. Do Europy trafi najpewniej ta pierwsza, wyposażona do tego również w ośmiordzeniowy procesor Exynos 9810 z układem graficznym Mali-G72 MP18. Niedawno dowiedzieliśmy się także, że w Polsce smartfon ma kosztować dokładnie tyle samo, co Galaxy Note 8 na start, tj. 4299 złotych.

Polecamy również:

Jeśli chcesz kupić Galaxy Note 8, zrób to teraz. Po premierze Galaxy Note 9 możesz mieć z tym problem

Źródło: @evleaks, Slashleaks

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona