Poprawki zabezpieczeń z lutego trafiły na Samsunga Galaxy Note 9

Nie można odmówić Samsungowi tego, że od pewnego czasu radzi sobie z aktualizacjami swoich urządzeń całkiem dobrze. Oczywiście najlepiej wypada segment flagowców i ex-flagowców, jednak firma zdecydowanie zmierza w dobrym kierunku. Pozostając w klimacie aktualizacji, warto sprawdzić, czy w Waszym Galaxy Note 9 nie czeka aby na Was świeżutka paczka danych.

Tym razem nie jest to żadna duża aktualizacja. Warto w tym miejscu przypomnieć, że Android Pie jest już oficjalnie dostępny dla dziewiątego notatnika od nieco ponad miesiąca. Aktualizacja wprowadziła szereg usprawnień na czele z nową nakładką systemową, One UI, która zastąpiła Samsung Experience. Szerzej o zmianach możecie przeczytać w publikacji autorstwa Karola, do której z tego miejsca serdecznie Was zapraszam.

Wróćmy jednak do najnowszej aktualizacji. Paczka danych waży nieco ponad 100 MB, a główną nowością są łatki zabezpieczeń datowane na luty. Można też domniemywać, że pod maską znalazły się drobne usprawnienia optymalizacyjne, jednak w oficjalnym komunikacie producent nie wskazał na żadne wiążące szczegóły. Aktualizacja jest dostępna w Polsce już od wczoraj, dlatego też nie będę zdziwiony, jeśli część z Was zdążyła pobrać uaktualnienie.

 

Fot: Kasia

Jeśli Samsung utrzyma dobre tempo wydawania aktualizacji, może znacząco wzmocnić swoją pozycję na rynku. Aktualizacje stały się w zasadzie częścią tego biznesu, a ostatnie badania pokazują, że producent jest wprawdzie na dobrej drodze, jednak nadal jest co poprawiać. Mimo wszystko, jako posiadacz dość wiekowego Samsunga Galaxy S8, nie narzekam. A jak Wy oceniacie politykę aktualizacji Samsunga? Widać progres czy też raczej nie dostrzegacie korzystnych dla siebie zmian? Dajcie znać w komentarzach ;)

źródło: Kasia 

Recenzja Samsunga Galaxy Note 9. Jedni twierdzą, że nudny, inni – że prawie idealny. To jak to w końcu jest?