Ile będzie kosztował Samsung Galaxy Note 9 w Polsce? Ha! Już wiemy!

9 sierpnia jest ważną datą nie tylko dla technologiczno-mobilnego światka, ale przede wszystkim dla Samsunga. Wtedy to zostanie zaprezentowany najnowszy phablet tego producenta – Galaxy Note 9. Z dnia na dzień przybywa przecieków w postaci grafik, wycinków ze specyfikacji i zdjęć, ale co do jednej rzeczy jeszcze nie byliśmy pewni: tego, ile za nowość Samsunga będziemy musieli zapłacić w Polsce. Właśnie poznaliśmy te informacje.

Reklama

Spider’s Web powołuje się na źródło w postaci człowieka uczestniczącego w szkoleniu dotyczącym Samsunga Galaxy Note 9 i jego wprowadzenia na polski rynek. Wiadomo, że informacje na tego typu spotkaniach przedstawiane są poufnie, ale nie przeszkodziło to informatorowi w przekazaniu redaktorom kluczowej z nich.

Od teraz można kontaktować się z salonami Samsung Brand Store, by zapisywać się na zakup urządzenia w pierwszej kolejności. Zadziała to na zasadzie pierwszeństwa przy przedsprzedaży. Osoby, które pozostawią w Brand Store zaliczki (redaktorom Spider’s Web zaproponowano wpłacenie 500 zł), będą mogły liczyć na to, że sprzęt trafi do nich zaraz po rozpoczęciu wstępnej sprzedaży. Sklep również potwierdził, że cena smartfona będzie wynosić około 4300 złotych.

Reklama
Ważny detal: gniazdo słuchawkowe pozostaje!

Zgodnie z tym, co przekazał informator, pierwsze sztuki Note’ów 9 trafią do osób, które zdecydują się na zakup w dniu premiery, już 24 sierpnia.

Na naszym rynku pojawią się trzy wersje kolorystyczne Galaxy Note 9: czarna, fioletowa i niebieska. Największą nowością będzie najpewniej nowy rysik S-Pen, gdyż jak łatwo się zorientować oglądając dostępne grafiki, Note 9 nie będzie znacząco różnił się wizualnie od swojego poprzednika. Ma mieć jedynie wyraźnie powiększoną baterię (z 3300 mAh do 4000 mAh).

źródło: Spider’s Web, phonearena, Sammobile

Reklama