Samsung Galaxy Note 8 - jest już prawdziwe zdjęcie, a nie jakaś tam grafika | Tabletowo.pl

Samsung Galaxy Note 8 – jest już prawdziwe zdjęcie, a nie jakaś tam grafika

Dołącz do dyskusji 0

Odkąd znamy dokładną specyfikację nowego Galaxy Note i mogliśmy się bliżej przyjrzeć oficjalnym grafikom producenta, emocje potrafią wzbudzać już tylko prawdziwe zdjęcia smartfonu.

Zdjęcia, którymi dzielimy się dzisiaj, to fotografie jednego z prototypów Note’a 8, jednak szybki rzut okiem każe sądzić, że właśnie tak będzie wyglądał nowy phablet Samsunga.

W niektórych miejscach nie dojrzymy nic poza zamazanymi kodami i rzędami tekstu. To, co bez problemu można odczytać z fotografii, wiąże się z przednim wyświetlaczem, który budzi słuszne skojarzenia z modelem Galaxy S8 i S8+. Na zdjęciu widać taki sam, zawsze obecny na ekranie przycisk domowy oraz powiadomienia Always On Display.

Jest też stary-nowy rysik S Pen. Nie było potrzeby zmieniać jego konstrukcji względem tej, którą zaprezentowano wraz z Galaxy Note 7 w zeszłym roku. Źródła donoszą, że będzie on tak samo czuły (odczyta 4096 poziomów nacisku) oraz będzie dało się go używać nawet pod wodą.

Samsung Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany 23 sierpnia, więc do tego czasu pewnie pojawi się jeszcze cała masa zdjęć smartfonu, w jeszcze lepszej jakości. Czekamy.

źródło: MyEveryDayTech przez PhoneArena

oiot.pl, czyli wszystko co chciałbyś wiedzieć o Internecie Rzeczy
– nowy serwis Tabletowo o Internecie Rzeczy. Sprawdź!

Komentarze

Przeczytaj następny wpis niżej
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona