Samsung Galaxy Note 8 Deepsea Blue (fot. Samsung)

Zacna cena, jak na smartfon z takimi możliwościami. Samsung Galaxy Note 8 za mniej niż 3000 złotych

Galaxy Note 8 jest już z nami od sierpnia 2017 roku, i przez długi czas jego wysoka cena również była z nami. Po miesiącach oczekiwania, zeszłoroczny Notatnik Samsunga można dostać w sklepach z elektroniką za 2999 złotych. To wciąż niemało, ale ważne, że pękła bariera 3k. A przyglądając się specyfikacji, aparatom i dodatkowym funkcjom rysika, trzeba stwierdzić, że naprawdę warto się nad tą obniżką pochylić.

Samsung Galaxy Note 8 zaczynał w naszym kraju jako smartfon za blisko 4300 złotych. Wtedy wydawało się, że to dużo, ale później pojawił się iPhone X za 5 tysięcy i sprawił, że ceny kręcące się w okolicach 3,5-4k za flagowca stały się normą. Tym lepiej wygląda na tym tle Galaxy Note 8 za 2999 złotych, który nie zestarzał się niemal wcale i ma wszystko to, za co fani Samsunga pokochali Note’y: duży ekran i świetne funkcje dotyczące rysika.

Rzecz jasna ważna jest specyfikacja, ale rozmawiamy przecież o zeszłorocznym flagowcu, więc to nadal najwyższa półka, jeśli chodzi o wydajność i jakość zdjęć i filmów. Oprócz tego, Note 8 dostał Androida Oreo i może liczyć na dalsze wsparcie producenta, a właśnie tego oczekiwalibyśmy po flagowym smartfonie.

Jeszcze kilka dni temu ceny Galaxy Note 8 oscylowały wokół 3600 złotych, zaś teraz smartfon możemy dostać w oficjalnej dystrybucji za 2999 zł. Dodatkowo nadal można korzystać z promocji Samsung Odkupdzięki której jesteśmy w stanie uciąć z finalnej ceny urządzenia jeszcze więcej.

Rzecz jasna niemal trzy tysiące złotych na smartfon to nadal sporo, ale biorąc pod uwagę to, jak dobrym sprzętem jest Note 8 i ile niepowtarzalnych funkcji oferuje, kwota ta wydaje się być całkiem niezłą, jak na topowe urządzenie. Niższą cenę Note’a 8 znajdziecie we wszystkich większych sklepach z elektroniką, w tym również i w Media Expert, do którego linkuję poniżej.

Z obszerną recenzją Kasi zapoznacie się, klikając w odnośnik poniżej. Dowiecie się z niej, czy Samsung Galaxy Note 8 jest warty uwagi (spoiler: jest!).

Aktualizacja:

Okazuje się, że to ograniczona czasowo promocja – oferta jest ważna tylko do 27 maja 2018 roku.

dzięki @mrzempala